lekarz Agata Świetlicka-Poszytek

2,2
2,4
2,4
2,2

Pani doktor nie słucha tego co pacjent mówi, bo po co? Bardzo szybko załatwiła sprawę ponieważ, jak sama stwierdziła, musi pospieszyć. Tabletka do ssania, to lek dobry na wszystko.... i do roboty, bo zwolnienie lekarskie nie nalezy się.

Nie polecam. Pani doktor nie przyswaja nowej wiedzy przekazywanej przez WHO w sprawie małych dzieci. Nieuprzejma, całe badanie z zegarkiem w ręce i pospieszanie rodzica. Pytanie czy dziecko już zaczyna być odpieluchowywane przy niespełna 13 misieczniaku i komentarze bardzo nie na miejscu. Jak z resztą komentowanie zasad wychowywania w bardzo niekulturalny sposób. Nie pojawię się więcej u tej Pani z moim synem bo to trauma.

Brak empatii, taktu, zaangażowania, oraz umiejętności rozmowy. Postawa butna i zdradzająca poczucie wyższości.

Teleporada prośba o receptę Konsultacja telefoniczną wynik negatywny brak możliwości wystawienia recepty na poradzie telefonicznej każe zamówić sobie wizytę nawet wtedy gdy lek jest bardzo potrzebny stracony czas nie rozumie potrzeb pacjentów. Wszystko w ramach prywatnego.pakietu medycznego człe szczęście że kolejna teleporada chwilę później ale już z innym lekarzem przebiegła pozytywnie i recepta została wystawiona nie było żadnego problemu. Z całą pewnością nie polecam stracony czas i pieniądze.

Teleporada prośba o receptę
Z całą pewnością nie polecam stracony czas i pieniądze.

Lekarz z przypadku, nie zainteresowany pacjentem totalnie, nie miła, arogancka, zero zrozumienia, chęci pomocy.Uważa się za kogoś lepszego. Przepisuje leki nie adekwatne do choroby. Robi wszystko by mieć w danym dniu jak najmniej pacjentów. Jej najlepsze teksty to te, że nie miała czasu jeszcze zjeść czy że ją bolą ręce od wypisywania recept. NIE pozdrawiam i NIE polecam.

NIE pozdrawiam i NIE polecam.

wspaniała kobieta-prawdziwa Dama;kompetentna,życiowa,błyskotliwa,ma w sobie to coś...

Witam, jestem pacjentką Pani dr od paru lat, ocena nie jest na wyrost. To konkretna, profesjonalna lekarka, która nie owija w bawełnę, być może stąd posądzenia o "bycie niemiłą". Polecam z czystym sumieniem

Konkretna osoba, która jest zainteresowana dobrem pacjenta

Konkretna osoba, która jest zainteresowana dobrem pacjenta

Pani doktor jest wyjątkowo niemiła, tak jakby robiła łaskę, że w ogóle rozmawia z pacjentem. Zdecydowanie tej Pani nie polecam!