lekarz Agata Szołdra-Seiler

Laryngolog

Lecze a raczej leczylem sie u tej pani. Trzy razy przypisala mi to samo mimo,że brak efektu.... Teraz zamiast czekać jeden miesiac na kontrole lub dwa jak wczesniej teraz mam przyjsc za pol roku... Miala poszerzyc mi ujscia jak to mowiła wczesniej ale zapomniala Mam problemy ze snem,jedna dziurka na zmiane nie drożna... Zatoki nie drozne a ta zaleca plukanie nosa.. Dramat dla mnie. Nie polecam.

Dramat dla mnie. Nie polecam.

Mieszkam daleko od Darłowa. Konkretnie w Poznaniu. Mimo to pozytywne opinie na temat pracy Pani Doktor zawędrowały aż tutaj. Właśnie one sprawiły, że zdecydowałem się umówić na wizytę. Miałem problem z krzywą przegrodą nosową, a co za tym idzie z chrapaniem, wysypianiem się, bólami głowy, dusznościami i ciągle zatkanym nosem. Po konsultacji okazało się, że konieczna jest operacyjna korekta przegrody. W czasie wizyty Pani Doktor wnikliwie przeanalizowała moją sytuację, wszystko wytłumaczyła oraz rozwiała wszelkie moje przedzabiegowe obawy. Po wykonaniu operacji mogłem cieszyć się drożnym nosem od pierwszego wdechu, a objawy minęły. Nie było żadnych powikłań i wszystko szybko się zagoiło. W 110% polecam usługi Pani Doktor!

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkałem. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy. Bardzo dokładna, solidna wzbudzająca wielkie zaufanie, wczuwająca sie w słowa pacjenta . Miałem usuwane polipy- fachowa robota bez bolesna . Jestem ogromnie zadowolony!

Jestem ogromnie zadowolony!

Moje dzieci są pacjentami tej Pani doktor i bardzo ja sobie chwale. Spokojna, opanowana ma podejście do dzieci. Wszystko stara sie wytłumaczyć i objasnic. Jedyny minus to personel pracujący w alergosanie, pielęgniarki są nieprzyjemne przez telefon i jeśli nie ma wolnego czasu nie starają sie znaleźć rozwiązania a Pani doktor zawsze zgodzi sie w nagłym przypadku przyjąć pacjenta !!!

Pani Doktor przeprowadziła mi zabieg usuwania polipów - wszystko bez problemu, nawet leki przeciwbólowe nie były potrzebne! Polecam!

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkalam. Bardzo długo się czeka na wizytę zarówno przez NFZ jak i prywatnie ale warto. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy jeżeli jest potrzeba. W odróżnieniu od lekarzy z ktorymi miałam kontakt w leczeniu stara się nie nadużywać antybiotyków Jestem ogromnie zadowolona!

Zdecywanie nieZgadzam sie z opiniami na tej stronie. Pani doktor mimo wizyty za ktora zaplacilam potraktowala moje dziecko bardzo ordynarnie, dziecko plakalo i balo sie. Nigdy wiecej niebedziemy sie leczyc u tej Pani.

Przemiła, bardzo kompetentna, swietne podejście do dzieci, wysoka kultura osobista i rzeczywista troska o pacjenta.

Wysokie kompetencje, uprzejmość, uśmiech (wcale nie taki częsty u lekarzy) i świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim potencjalnym pacjentom. Pozdrawiam Panią Doktor.

Myślałem, że operację powinienem zrobić poza Koszalinem. Jestem mile zaskoczony profesjonalizmem zawodowym pani doktor i jej zespołu. Wdzięczny pacjent.

Wdzięczny pacjent.