Agata Włodek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
5 opinii

czy robicie cenzurę na polecenie dr Włodek i wystawiacie tylko zamówione pochlebne opinie? Napisałem własną obiektywną opinię o tej lekarce i nie została zamieszczona. Wasz serwis jest sponsorowany.

Przykro mi,ale nie mogę napisać tak miłego komentarza,jak te,które są wyżej.Właśnie wróciłam z wizyty u Pani dr.Wróciłam z sanatorium z zaleceniem lekarza - specjalista ortopeda traumatolog -z dalszym leczeniem w Poradni Neurologicznej i wskazaniem wykonania badania MRI odcinka szyjnego kręgosłupa i konsultację w tejże Poradni.Pierwsze zdanie jakie usłyszałam od Pani dr. to - równie dobrze mogłaby pani iść po to skierowanie do piekarni,na pocztę.Niestety nie zrozumiałam intencji Pani dr.,ale ja jestem tylko pacjentem i szukam pomocy i porady u lekarzy.Przykro,że jeden lekarz podważa kompetencje innego.A tak się stało dziś podczas mojej wizyty.W rodzinie też mam lekarzy i doskonale rozumiem,że można być zmęczonym,przepracowanym,ale w czym ja zawinniłam słuchając o bezsesowności dzisiejszej mojej wizyty?

oby było więcej takich lekarzy, pani doktor wykonuje swoją pracę dobrze i rzetelnie, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i nikogo nie odsyła z tzw. kwitkiem.

jest naprawdę świetnym lekarzem, godnym polecenia. Takich lekarzy więcej

Pani włodek jest wspaniałym lekarzem z powołania...ma cierpliwośc do pacjentów...jest miła i bardzo sympatyczna...poza tym ma dużą wiedzę i potrafi pomóc.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny