dr n. med. Agata Włodek

Neurolog

Karol D.

22.11.2016

Jestem żywym przykładem na to jak dobrym lekarzem jest Pani dr.Włodek , przez rok cierpiałem i szukałem lekarza który by mnie wyleczył (lublin warszawa olsztyn ), wszyscy bagatelizowali moje bóle i dolegliwości , Pani Doktor postawiła trafną diagnozę w trzy dni , polecam , i Dziękuję z całego serca

Piotr

07.02.2016

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowiec w swojej branzy. Niesie pomoc potrzebującym. Rodzinne nawyki lekarskie.

Elzbieta

14.01.2016

Jest to lekarz z powołania, najlepsza jaką udało mi się spotkać. Dla Pani doktor liczy się dobro pacjenta a nie tylko kasa, doświadczyłam to na własnej skórze. Kompetentna, wiarygodna

Grzegorz

19.09.2013

czy robicie cenzurę na polecenie dr Włodek i wystawiacie tylko zamówione pochlebne opinie? Napisałem własną obiektywną opinię o tej lekarce i nie została zamieszczona. Wasz serwis jest sponsorowany.

Anonim

27.12.2011

Przykro mi,ale nie mogę napisać tak miłego komentarza,jak te,które są wyżej.Właśnie wróciłam z wizyty u Pani dr.Wróciłam z sanatorium z zaleceniem lekarza - specjalista ortopeda traumatolog -z dalszym leczeniem w Poradni Neurologicznej i wskazaniem wykonania badania MRI odcinka szyjnego kręgosłupa i konsultację w tejże Poradni.Pierwsze zdanie jakie usłyszałam od Pani dr. to - równie dobrze mogłaby pani iść po to skierowanie do piekarni,na pocztę.Niestety nie zrozumiałam intencji Pani dr.,ale ja jestem tylko pacjentem i szukam pomocy i porady u lekarzy.Przykro,że jeden lekarz podważa kompetencje innego.A tak się stało dziś podczas mojej wizyty.W rodzinie też mam lekarzy i doskonale rozumiem,że można być zmęczonym,przepracowanym,ale w czym ja zawinniłam słuchając o bezsesowności dzisiejszej mojej wizyty?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Siedlce"?

Anna Witkowska

ulica Kościuszki 215
NZOZ "RAD-MED" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
ul. Siedlecka 20A
Łosice
N Z O Z Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy - Lekarze
Starowiejska 30

Piłsudskiego 49