lekarz Agnieszka Bachmacz

hahaha Mirek 250 zł to mało śmieszne tyle lat chodzę do dentysty i takiej ceny jeszcze nie płaciłam za plombę :) nie byłam nigdy u Pani B. ale mieszkam na północy i słyszałam jaka jest chamska dlatego bym tam nie poszła.

Polecam każdemu. Szczególnie tym, którzy wyjątkowo boją się wizyt u dentysty. Pełny profesjonalizm, a co najważniejsze rozsądne ceny. Szczerze polecam

Dr.Bachamacz wymyśla sobie zabiegi i ceny jak jej się podoba. Niema szacunku do pacjenta i naciąga jak tylko może! Za 15 minutowy zabieg policzyła mi 200 zł (zdjęcie kamienia). Za nadlanie kawałeczka zeba policzyła 250 zł tłumacząc ze to była rekonstrukcja zęba. Będę szukać porady prawnej i zwrotu części pieniędzy!

Wyjątkowa niemiła osoba,zero podejścia do pacjenta.Może i dobry fachowiec ale jej żenujące zachowanie sprawiło, iż moja stopa nie postanie więcej w tym gabinecie.I te komentarze-żenada.Taki człowiek nie nadaje się do pracy z ludźmi!Wróże tej pani szybkie pójście z torbami jeśli nie zmieni swojego nastawienia

Wszystkie zęby, które leczyła mi ta dentystka mam do naprawy. Nie polecam !

Wszystkie zęby, które leczyła mi ta dentystka mam do naprawy.
Nie polecam !

Profesjonalny, bardzo kompetentny lekarz. Nigdy nie odsyła pacjenta z nierozwiązanym problemem. Pani Agnieszka nie tylko znakomicie leczy, ale też perfekcyjnie odbudowuje uszkodzone zęby. Moja „piątka” jest teraz ładniejsza niż oryginał.  Cierpliwie tłumaczy, co można lub trzeba zrobić. Okazuje się, że wizyta u stomatologa może być bezstresowa. Efekt - zawsze znakomity.

Przetestowałam w Częstochowie wielu stomatologów i zdecydowanie najlepszym jest Pani dr.A.Bachmacz. Leczę u Pani doktor zęby od kilkunastu lat i nigdy nie zdarzyło się, abym trafiła do tego gabinetu powtórnie z tym samym zębem. Jestem pod wrażeniem dokładności, perfekcyjnie dobranego koloru wypełnień i perfekcyjnie nadanej rzeźby zębom... po leczeniu trudno się zorientować, że ząb był plombowany. Szczerze polecam! pacjentka

pacjentka

Panią Agnieszkę znam od lat. Jest świtnym lekarzem, zawsze jestem dokładnie informowana o przbiegu lecznia. Bardzo podoba mi się jej cierpliwość do małych dzieci. Mójego 4,5 letni synka słowo dentysta nie stresuje zupełnie, a od wczoraj z zadowoleniem chwali się swoja różową plombą.

Pani Agnieszka jest lekarzem którego mogę polecać z kilku powodów; jest rzetelna,fachowa,myśli!!! i nigdy się nie poddaje. Jestem jej pacjentką od kilku lat.Leczy również zęby moim dzieciom i to jest najlepsza rekomendacja. Ilona Gorgol

Doskonała, niedroga i niesamowicie fachowa Pani Doktor, która ma ogromne pojecie o stomatologii i leczeniu.