mgr Agnieszka Balicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Agnieszka jest/była moim terapeutą od roku. Zdecydowanie to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu! Początki nie były łatwe, ponieważ ciężko było przyjąć do siebie, że to co do tej pory zbudowałem to jedna wielka iluzja. Pani Agnieszka rozmawiając ze mną dała mi szanse na spojrzenie z drógiej strony i pomogła wszystko poukładać na nowo i dzięki temu życie moje stało się o wiele lepsze. !!! Dziękuje bardzo Pani Agnieszko raz jeszcze i polecam tego specjaliste!!!

Dziękuje bardzo Pani Agnieszko raz jeszcze i polecam tego specjaliste!!!

Polecam z całego serca psychoterapeutkę Agnieszkę Balicką. Bije od niej profesjonalizm, wiedza i duże doświadczenie. Byłam w terapii u Pani Agnieszki 7 miesięcy. Uważam, że nie mogłem lepiej trafić jak właśnie do Pani.

Pani Agnieszka Balicka to ciepła i pełna zrozumienia psychoterapeutka. Przy jej wsparciu pokonałam trudne momenty w swoim życiu. Lubiłam spotykać się z Panią Agnieszką, to był bardzo dobry czas a efekty spotkań są ze mną do dzisiaj ;-) DZIĘKUJE !!!

Pani Agnieszka od samego początku naszych spotkań ujęła mnie swoją empatią, ciepłem i zaangażowaniem. Jest terapeutą wzbudzającym zaufanie, profesjonalna -bezpiecznie się z nią czułem rozmawiając o swoim życiu i problemach, które wtedy były nie do pokonania – teraz jest dobrze (może nawet bardzo), problemy rozwiązane a życie przyjemniejsze. Pozdrawiam i polecam!!! Piotr

Panią Agnieszkę poleciła mi koleżanka, która korzystała z jej pomocy kilka miesięcy wcześniej. Postanowiłam spróbować i to była bardzo dobra decyzja. Ale od początku moje problemy w domu z samą sobą, problemy w pracy zaczęły mnie przerastać, nie dawałam sobie z nimi już rady. szukałam pomocy w różnych miejscach, zaczęłam nawet wątpić czy znajdę pomoc i tak z polecenia trafiłam do pani magister. Niesamowicie pozytywne zaskoczenie już po pierwszym spotkaniu, zupełnie inne podejście do przychodzącego pacjenta. Miałam wrażenie że rozmawiam z przyjaciółką której mogę zaufać bo wie co robi i wierzy we mnie z całych sił. P-O-L-E-C-A-M !!!

Genialna specjalistka, świetnie przygotowana do tego co robi. Pełna empatii i humoru, z poczuciem misji. Pani Agnieszka ma moim zdaniem indywidualne podejście do każdego z pacjentów, nie przeszukuje przysłowiowych kartotek gdy zobaczy pacjenta – wchodząc na wizytę Pani Agnieszka uśmiechnięta pamiętała o czym rozmawiałyśmy na ostatniej wizycie i z czym przyszłam, jaką drogę przebyłam – na początku mnie to zdumiewało, bo wiem że ma sporo pacjentów a mimo to zawsze czułam się wyjątkowa . Polecam!!! An

Może i mgr Balicka ma odpowiednie kwalifikacje (jak wiadomo kwalifikacje to nie to samo co kompetencje) aby być psychologiem, ale nie przekłada się to na relację z pacjentem. Podczas wizyty często spogląda na zegarek, sprawiając wrażenie znudzonej i niezainteresowanej problemami pacjenta. Odpowiedzi udziela mechanicznie, jakby była myślami gdzie indziej. Zdecydowanie nie wzbudza zaufania. Szukałam wsparcia, a tylko się zawiodłam. Wizyta nie jest warta poświęconego czasu. Być może inni pacjenci mają odmienne uczucia, w moim przypadku była to pomyłka.