Idąc na pierwszą wizytę u Pani Agnieszki byłam niesamowicie zestresowana, zalękniona i przygnębiona. Z reguły nie lubię opowiadać o swoim życiu prywatnym obcym osobom, ale Pani Agnieszce zaufałam już od pierwszej wizyty. Jest osobą bardzo pogodną, wykwalifikowaną i wyrozumiałą, z którą aż chce się rozmawiać. Początkowy etap terapii był bardzo trudny. Towarzyszyło mi wiele negatywnych emocji i mnóstwo łez, ale dopiero później zauważyłam jak bardzo było to potrzebne, aby przejść na kolejny etap terapii. Pani Agnieszce zawdzięczam tak naprawdę nowe życie, nową siebie, która dzięki rozmowom i pomocy nauczyła się jak radzić sobie z lękiem, z emocjami i z tymi momentami, w których czuję się po prostu gorzej. Pani Psycholog uświadomiła mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko jest w naszej psychice. Dziękuję za uratowanie mi życia Pani Agnieszko.

Pani Agnieszka, to psycholog z powołania. Spokój jaki od niej bije udziela się pacjentom. Tematy trudne potrafi uprościć, otwiera nawet najbardziej nieśmiałe osoby, pomaga zrozumieć trudne emocje i je zaakceptować. Jest niezwykle ciepła. Kotki, które ma pomagają w terapii szczególnie dzieciom. Rady, które przekazuje Rodzicom przynoszą realne rezultaty. Dziękujemy raz jeszcze za Pani dobro i pomoc naszej córce.

Z glebi serca plecam. Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie i z wielkim sercem podchodzi do pacjentow. Zawsze mozna liczyc na wsparcie - nawet po za godzinami pracy. Los nasz i naszych dzieci nie jest jej obojetny a profesonaliz, ktory przez NIa przemawia nie pozostawia zludzen ze to swietny specialista!

Zawsze myślałem, że nie będę potrzebować pomocy psychologa. Obawiałem się takiej wizyty, że może jest coś ze mną nie tak. Nic bardziej MYLNEGO! Pani Agnieszka jest wspaniałą, ciepłą, a przede wszystkim mega profesjonalną osobą. Nie mam lekkiej sytuacji, bo jestem w trakcie trudnego rozwodu. Pani Agnieszka podpowiada mi jak się zachowywać, jak reagować na trudne sytuacje oraz wyjaśnia zachowania, których ja sam nie mogę zrozumieć. Do tego przedstawia co przeżywa dziecko, jak z nim rozmawiać, jak pomagać, żeby dziecko przeszło przez ten trudny okres z możliwie małą szkodą. Po każdej ...

Po każdej wizycie wychodzę naładowany pozytywną energią, z przeświadczeniem, że jednak nie jest tak źle i uda się.

Pani Agnieszka to godna polecenia terapeutka, uprzejma, rzetelna, ma dobre podejście do pacjentów, nie ocenia. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, potrafi pomóc w wielu problemach. Pierwszy raz skontaktowaliśmy się z Panią Agnieszką wiele lat temu, i gdy okazało się że po latach potrzebujemy pomocy to mogliśmy liczyć na wsparcie u Pani Agnieszki, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Ma niesamowity dar łatwej współpracy zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami. Nie znam lepszego psychologa. Dzięki jej wsparciu łatwiej jest zrozumieć trudne sytuacje i znaleźć właściwe rozwiązania na problemy. Zaraża pozytywną energią. Bardzo cenię sobie rozmowy z Panią Agnieszką, ma pozytywny wpływ na całą nasza rodzinę. Dodatkowym pozytywnym aspektem terapii (ale wg mnie bardzo fajnym) to możliwość kontaktu z fantastycznymi dwoma kotami, które kojąco wpływają na atmosferę rozmowy. POLECAM. NAJLEPSZY PSYCHOLOG.

Od wielu lat korzystamy ze wsparcia pani Agnieszki.Dzięki jej profesjonalnemu, zawodowemu podejściu do problemów ludzkich zdołaliśmy się uchronić od poważnych kłopotów wychowawczych z naszymi dziećmi. Pani Agnieszka zawsze ma na uwadze tylko dobro dziecka, bo to jest dla niej najważniejsze, nawet wtedy , gdy subiektywnie uważaliśmy z mężem, że powinniśmy postąpić inaczej.Zawsze jej profesjonalizm osiągał właściwy, pozytywny skutek wychowawczy.Jeżeli ktokolwiek z naszej rodziny, otoczenia i przyjaciół zgłasza problem swojego dziecka polecamy konsultację u pani Agnieszki.Oby w dziedzinie porad psychologicznych byli tylko specjaliści o tak wielkim oddaniu i wiedzy.

Dziękuję za tą piękną, inteligentną kobietę, która nie tylko pokazała mi, że mogę chcieć żyć, lecz także, że ja z odpowiednią ilością pracy mogę się taką stać. Choć czuję, że mam ciągle kłody pod nogami, to nauczyła mnie skakać, mogę i się czasem o nie potknąć, ale wiem, że będzie na mnie czekać wystawioną ręką, która zawsze mnie pociągnie do góry. Dziękuję. Z całego serca.

Polecam z całego serca, nigdzie nie znalazłabym lepszej pomocy Ciepła, kochana i wyrozumiała osoba Zawsze pomocna i poświęcająca swój czas wedle potrzeb pacjentów Kobieta która jest psychologiem z powołania

Polecam z całego serca, nigdzie nie znalazłabym lepszej pomocy
Ciepła, kochana i wyrozumiała osoba
Zawsze pomocna i poświęcająca swój czas wedle potrzeb pacjentów
Kobieta która jest psychologiem z powołania

PANI AGNIESZKA TO WSPANIAŁY I BARDZO POMOCNY SPECJALISTA W DZIEDZINIE PSYCHOLOGII DZIECIĘCEJ. JEST OSOBĄ KOMPETENTNA I POTRAFI POMÓC W KAŻDYM PROBLEMIE O MNIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU. MOJA CÓRKA TRAFIŁA POD OPIEKĘ PSYCHOLOGICZNĄ PANI AGNIESZKI I TYLKO ONA POTRAFIŁA NAJLEPIEJ POMÓC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW,A MOJA CÓRKA BYŁA U INNYCH SPECJALISTÓW I ONI NIE PODESZLI DO PROBLEMÓW TAK PROFESJONALNIE JAK PANI AGNIESZKA. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC PSYCHOLOGICZNA PANI AGNIESZKO:)

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC PSYCHOLOGICZNA PANI AGNIESZKO:)

Pani Agnieszka to psycholog na medal! Przechodziłam przez wiele różnych terapii, ale nie przynosiły one żadnych rezultatów. Dopiero profesjonalizm i rzeczowość Pani Agnieszki pomogły mi w rozwiązaniu problemów! Jest to osoba godna polecenia i warto powierzyć swoje zdrowie psychiczne właśnie w ręce Pani Agnieszki!