lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)

Fajno dyntystka, fachowo we gymbie grzebie, i wi wincyj od tych paproków zymboczy u kerych żech był, żech sie dowiedzioł czego te inne zymbocze mi nie padali . Po takim jednym paproku to musioła poszlifować jeszcze innego zymba bo spartolił i bez niego mi wylecioła blomba. I

Witam! Polecam całym sercem pani doktor jest Przemiła;)Byłam u niej z moją córeczką 2letnią,nic się nie bała dała zrobić wszystko o co pani poprosiła;)Dzięki niej dziecko nie będzie bało się chodzić do stomatologa.Zamierzam leczyć u niej całą moją rodzinkę;0

Witam!

Bardzo polecam Panią doktor jest uprzejma, miła, zawsze chętnie wszystko wytłumaczy, poświęca dużo uwagi i czasu pacjentowi. Na termin czekałem tydzień więc naprawdę nie długo w razie bólu przyjmuje niemal natychmiast. Asystentka Pani doktror również miła i uprzejma zawsze wita z uśmiecham.

POLECAM PANIĄ AGNIESZKĘ WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM JAKO ŚWIETNEGO STOMATOLOGA DLA DZIECI I DOROSŁYCH.LECZY ZĘBY MOJEJ CAŁEJ RODZINIE,LEKARZ STOMATOLOG Z POWOŁANIA I GODNY POLECENIA!

polecam Panią dr.ma wspaniałe podejście do dzieci.sama ma dwoje maluchów.jest ciepłą i sympatyczną osoba.nie próbuje naciągnac na koszty leczenia,nie jest zmanierowana i zepsuta,jak inni stomatolodzy w Rybniku.poświęca więcej czasu niż powinna.dziecko czuję sie u niej jak u cioci w odwiedzinach.szczerze polecam rodzicom małych dzieci,które boją sie dentysty.jest cierpliwa,ma podejście i traktuje bardzo delikatnie małego pacjenta,bo wie,że raz przestraszone dziecko zapamięta wizytę negatywnie.wszystko wytłumaczy rodzicowi,nie spieszy sie,nie wymądrza.przemiła pani stomatolog wreszcie w naszym mieście!

Lekarz gody polecenia!Wspaniałe podejście do (wystraszonego) pacjenta:)Pani Agnieszka pełna jest zrozumienia i cierpliwości. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", poświęca taką ilość czasu jak jest potrzebna by wszystko wytłumaczyć. Pełen profesjonalizm, polecam wszystkim!!!

Byłem w tym nowym gabinecie, termin nie był odległy, świetna atmosfera, pani doktor sympatyczna i bardzo delikatna, a koszt mnie zaskoczył, tylko 100 zł za wypełnienie, podczas gdy w innym gabinecie koszt przekroczyłby 180zł.