lekarz Agnieszka Brzdąk

Lekarz rodzinny

Dobra lekarka, znalazła choroby, które "przeoczyła" lekarka z przychodni (a sama niektóre wywołała nietrafionymi lekami). Pani doktor Brzdąk cierpliwie wszystko wyjaśniła i przy tym bardzo kompetentnie. Polecam. Mnie dziecko "wyciągnęła" z bardzo złego stanu.

Młoda, ale rzetelna lekarka. Trafiłam do niej przypadkowo podczas urlopu mojego lekarza rodzinnego. Wypisała receptę na antybiotyk, ale z zastrzeżeniem by ją wykupić "gdy nie przejdzie". Ponieważ antybiotyk mógłby pogorszyć osłabiając organizm przy walce z wirusem. Przeszło. Antybiotyk okazał się zbędny. Takich lekarzy nam trzeba.