mgr Agnieszka Firlej

Logopeda

Po wizycie ciężko wierzyć tym opiniom.dla mnie to byl szok jak można potraktować niespełna 5 letnie dziecko. Syn zwyczajnie byl zestresowany na spotkaniu, mówił szeptem, lub wcale. Został porownany do innych, postawiony w złym świetle, nazwany niegrzecznym, cała ta wizyta nie miala sensu. Zerowe podejście do dziecka. Zapewne teraz, po moim złym doświadczeniu szybciutko pojawia się pozytywne opinie o tym jaka ta pani jest wspaniała..ja nie polecam, nigdy więcej.

Polecam. Kompetentny specjalista z dobrym podejściem do dzieci. Jest cierpliwa, spokojna i zawsze uśmiechnięta. Synek chętnie przychodził na wizyty i problem został całkowicie usunięty. Agnieszka z Michałem

Cudowna, ciepła osoba. Niesamowicie kompetentna. W cudowny sposób rozwiała moje wątpliwości i wyjaśniła wszystko. Nawet nie miałam termin do Pani dr a ona po prostu zaprosiła mnie do gabinetu i odpowiedziała na wszystkie pytania. "wizyta" trwała 5 minut ale była cudowna!!! Dodatkowo moja córka która raczej ma dystans do nowych osób od razu złapała kontakt z "Agą". Pani dr jeżeli Pani to czyta to DZIĘKUJEMY bardzo Ulka i Helenka

Sympatyczna , zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do mojej Aneczki, która to sama dopytywała się kiedy kolejne zajęcia z Panią Agą:) Gorąco polecam jako terapeutę i jako człowieka :) Justyna i Ania

Justyna i Ania

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo szybko rozpoznała problem córki , szybko postawiła diagnozę i w ciągu pół roku dzięki jest wysokim kompetencjom , dużej ilości materiałów i wielkiemu sercu jesteśmy już po wszystkim. Ania to najlepiej mówiące dziecko w przedszkolu pomimo swoich 5 lat. Polecam i serdecznie pozdrawiam , Renata

Polecam Panią Agnieszkę z całego serca :) Trójka moich pociech uczęszcza na zajęcia. Każde zajęcie to krok do przodu. Tak bardzo się martwiłam , że moje oporne bliźniaki nie zdążą się nauczyć pięknie mówić przed pierwszą klasą - a teraz są najlepiej mówiącymi dziećmi. 3 letni Jasio z niemówiącego dzieciaczka , którego nikt nie rozumiał pięknie komunikuje się z wszystkimi. Bardzo dziękujemy za pomoc i POLECAMY WSZYSTKIM MALUCHOM I IM MAMUSIĄ :)

Przede wszystkim jest to bardzo skuteczna specjalistka, która nam pomogła z poprawieniem wymowy u synka. Świetne podejście do dziecka, bardzo kontaktowa, potrafi nawiązać kontakt zarówno z małym pacjentem jak i z rodzicem, wytłumaczyć konieczność ćwiczeń w domu itd. Osoba bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z p.Agnieszką, rozwiązały problemy synka, a on też zresztą chodził bardzo chętnie i uczył się wierszyków na każde spotkanie.

W przypadku mojej córki diagnoza trafna,leczenie prawidłowe,skuteczność 10/10.Z pełną powagą moich słów mogę polecić mgr.Agnieszkę Firlej jako dobrego specjalistę.

Ja niestety nie mogę się zgodzić z ta opinia. Co z tego ze Pani logopeda kompleksowo podeszła do problemu dziecka jeśli nie umiała nam pomoc? Bardzo ładnie i obszernie wszystko wytłumaczyła, ale jej ćwiczenia, metody były nietrafione. Nie była w stanie zmobilizować dziecka i zainteresować go ćwiczeniami. Niestety wiecej nie pójdę, bo szkoda mi czasu na mądre rozmowy ze specjalistami,które do niczego nie prowadza. Ja mam konkretny problem i szukam pomocy w jego rozwiązaniu.

Ja niestety nie mogę się zgodzić z ta opinia.

Bardzo dobry specjalista. Nasz synek już wiele lat pracował z różnymi logopedami i pierwszy raz chętnie uczestniczy w zajęciach! Pani Agnieszka ma świetne podejście do dzieci, potrafi zainteresować.Nasz synek nie może doczekać się kolejnych zajęć. Pani Agnieszka pomogła nam rozwiązać nasz problem z Mateuszkiem. Dziecko nie dość, że o wiele lepiej mówi to ma lepszy kontakt z dziećmi w przedszkolu. Nie wstydzi się już publicznie występować, mówi więcej ponieważ wreszcie inni go rozumieją. Bardzo polecam :)