Agnieszka Gaj

26.03.2013

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Pani doktor prowadziła moją ciążę. Poświęciła mi dożo czasu i uwagi. Miła, uprzejma i fachowa opieka.

17.02.2012

Znakomity specjalista i kompetentna osoba!! -Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani dr Agnieszce za opiekę podczas ciąży, jak również za czas poświęcony podczas porodu-czuwała przy mnie od momentu pierwszych skurczy do rozwiązania-które zakończyło się cięciem. Kompetentna, przesympatyczna, a przede wszystkim bardzo przyjazna doktorka. Nie da się Jej nie lubić. Z każdej wizyty wychodziłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Ogromnie się cieszę, że mamy taką specjalistkę w Kielcach. Pozdrawiam Pani doktor :)

07.06.2011

Młoda przyjemna lekarka z dużą wiedzą i przede wszystkim bardzo miła i delikatna

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kielce"?

Marcin Misiek

Wojska Polskiego 28a

Mariusz Bidziński

gabinet ginekologiczny
Meander 22 lok. 5
SCO

Kielce

al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)