Polecam Panią doktor. Konkretna, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a przy tym miła i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwa i pomocna.

PANI DOKTOR TO NIESAMOWITA OSOBA POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE, MIŁA MOŻNA Z NIĄ O WSZYSTKIM POROZMAWIAĆ PO ZA TYM PRZY PORODZIE NIE ZASTĄPIONA WSZYSTKIM MAMĄ SZUKAJĄCYM WSPARCIA W CIĄŻY TEJ PRZEBIEGAJĄCEJ BEZ ZASTRZEŻEŃ I TEJ Z KOMPIKACJAMI PRZE CAŁY JEJ OKRES ( JAK MOJA CIĄŻA)POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO LUBIANA W ŚRÓD PACJENTÓW I PERSONELU MEDYCZNEGO

PANI DOKTOR TO NIESAMOWITA OSOBA POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I
DOŚWIADCZENIE, MIŁA MOŻNA Z NIĄ O WSZYSTKIM POROZMAWIAĆ PO ZA TYM PRZY
PORODZIE NIE ZASTĄPIONA WSZYSTKIM MAMĄ SZUKAJĄCYM WSPARCIA W CIĄŻY TEJ
PRZEBIEGAJĄCEJ BEZ ZASTRZEŻEŃ I TEJ Z KOMPIKACJAMI PRZE CAŁY JEJ OKRES (
JAK MOJA CIĄŻA)POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO LUBIANA W ŚRÓD PACJENTÓW I
PERSONELU MEDYCZNEGO

Pani doktor jest fantastycznym lekarzem, jest bardzo kompetentna, ma doświadczenie i anielską cierpliwość.

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Pani doktor prowadziła moją ciążę. Poświęciła mi dożo czasu i uwagi. Miła, uprzejma i fachowa opieka.

Leżałam w szpitalu po poronieniu. Pani Agnieszka mimo iż nie była moim lekarzem prowadzącym tylko Pan Rogula zajęła się mną super. ciepła, miła, życzliwa i kompetentna...interesowała się mną i udzielała informacji. pocieszała. teraz jestem w 12 tyg i to właśnie ona prowadzi moją ciążę.mam nadzieję że będzie wszystko ok...polecam..

Bardzo dobra lekarka. Rzeczową, konkretna a przy tym sympatyczna i wesoła. Wizyta to prawdziwa przyjemność.

Znakomity specjalista i kompetentna osoba!! -Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani dr Agnieszce za opiekę podczas ciąży, jak również za czas poświęcony podczas porodu-czuwała przy mnie od momentu pierwszych skurczy do rozwiązania-które zakończyło się cięciem. Kompetentna, przesympatyczna, a przede wszystkim bardzo przyjazna doktorka. Nie da się Jej nie lubić. Z każdej wizyty wychodziłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Ogromnie się cieszę, że mamy taką specjalistkę w Kielcach. Pozdrawiam Pani doktor :)

Musiałam z konieczności zmienić lekarza... Panią Doktor znalazłam w internecie. Jestem bardzo zadowolona po pierwszych dwóch wizytach.

Pani dr A. Gaj jest fantastycznym lekarzem. Solidna fachowa wiedza, którą potrafi cierpliwie przekazać pacjentom a do tego nie schodzący z twarzy uśmiech. Ludzka, przyjażnie nastawiona do ludzi, profesjonalna, delikatna, kontaktowa i ekspresowa. Nie wyobrażam sobie odwiedzać innego ginekologa. Sprawy kobiece leczę tylko u niej!

Młoda przyjemna lekarka z dużą wiedzą i przede wszystkim bardzo miła i delikatna