lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bardzo lubię moją pracę, duża satysfakcję sprawia mi praca z pacjentami, szczególnie z dziećmi. Lubię wyzwania i trudne przypadki. Jestem uważna i staranna. Zadowolenie pacjenta jest dla mnie największą radością. Zabiegi wykonuje zawsze całkowicie bezboleśnie. Posiadam duże umiejętności komunikacyjne, umiem nawiązać kontakt z pacjentem. Pracuję sprawnie technicznie, zawsze staram się zapewnić pacjentom pełen komfort, wysoką jakość i miłą atmosferę w czasie zabiegów.

Gwarantujemy wysoką ja...

Z wyznaniem grzechu wyznam że kiedyś chodziłem ja moja cała rodzina do innego dentysty, lecz gdy miałem bardzo poważny problem z wrastającą, krzywo rosnącą ósemką ( tzw przekleństwo dentystów ) oraz leczeniem kanałowym szóstki Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko co będzie robiła, krok po kroku, natychmiast idealnie mnie znieczuliła, a samo leczenie to czysta przyjemność, bardziej skupiłem się na ciepłej rozmowie niczym z wieloletnią przyjaciółką, wszelkie problemy z zębami usunięte a chęć do dentysty wraca i nie ma obaw że cokolwiek zaboli. Nasza Kochani Pani Doktor, z serca dziękuję - Grzegorz

Bardzo polecam Panią Doktor ! Cala ciążę leczyła mi zęby i nie mam nic do zarzucenia :) Zero bólu i stresu - jestem mega zadowolona ! Miałam duże problemy z uzębieniem a Pani Jaworska wszystko co mogła wyleczyła w przyjaznej i miłej atmosferze :) Ceny bardzo przystępne a nie z kosmosu. Z całego serca polecam osobom w każdym wieku !

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Do pani doktor trafiłem po tym, jak uciekłem od niekompetentnej i straszącej mnie dentystki. Od razu poczułem się lepiej. Mam zaufanie do dr.Jaworskiej. Nigdy nie było żadnych komplikacji po wizycie u niej. Rzeczowo i dokładnie mówi, co robi. Z rozmów z nią wiem, że jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami stomatologii. Mój syn, który unikał gabinetów dentystycznych, przekonał się właśnie do dr. Jaworskiej. Zasługuje na same piątki.

Wszystko w porządku, zero problemów, bardzo miło i profesjonalnie! Cały czas jestem pacjentem i cały czas jestem równie zadowolony!

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Agnieszkę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Dobry lekarz, dokładny, wyjaśnia, co będzie robić, dobra atmosfera, zabiegi w znieczuleniu, jeśli jest to konieczne, nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobry lekarz o wszechstronnej wiedzy, dobry kontakt z pacjentem, bezbolesne leczenie, dużo czasu dla pacjenta, mogę śmiało polecić.

Bardzo dobry stomatolog z dużą wiedzą, korzystam od lat, miła atmosfera, dobre efekty leczenia, przystępne ceny.

Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor, leczę się u niej już od wielu lat, dzięki niej przemogłam swój strach przed stomatologiem.