lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

Polecam serdecznie wszystkim zatroskanym mamą. Dziecko od momentu pójścia do przedszkola było ciągle chore. A to katar a to kaszel temperatura itd. Pani doktor wytłumaczyła że jest to normalne zjawisko wśród dzieci które zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Poprzedni pediatrzy (a było ich dwoje )znani w Koninie Najchętniej wypisywali antybiotyki . Pani Agnieszka do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest Konkretnym i rzeczowym lekarzem odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Plus że również zleca dodatkowe badania .

Najlepszy lekarz dla dzieci nigdy nie odmówiła pomocy. Mam trójkę dzieci w tym bliźniaków i zawsze mogę liczyć na pomoc Pani doktor

Lekarka godna polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jest pomocna i kompetentna.

Lekarka godna polecenia.
Zawsze ma czas dla pacjenta i jest pomocna i kompetentna.

Zawsze pomocna, nawet jeżeli skończyła pracę w przychodni to jeżeli jest taka potrzeba to zostanie dłużej. Zawsze pamięta pacjęnta jego imię oraz ostatnią chorobę czy problem z jakim się u niej było. jest na medal.!!!

Wspaniała lekarka!Z powołania!Z dużą widzą i lekarską intuicją. To może nie jest takie rzadkie u lekarzy. Ale Pani Doktor Agnieszka Kielek jest przede wszystkim (co już rzadsze u osób tej profesji) miła i kulturalna. Ma czas dla pacjenta i traktuje człowieka jak człowieka a nie kogoś gorszej kategorii!

NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM! Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów - nawet w Sylwestra lub inne święta. Zawsze można do niej zadzwonić i poprosić o pomoc. Zawsze próbuje pomóc - nie biorąc za to żadnych pieniędzy. Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi nawet w święta, np. Wielkanoc, zadzwonić i zapytać się o zdrowie małego pacjenta. Kierując dzieci na oddział do szpitala - nadal interesuje się ich zdrowiem (dzwoni do lekarza, utrzymuje kontakt telefoniczny z rodzicami). Jest to wspaniała osoba! Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co robi dla moich dzieci!!!!

Miła kompetentna i mój synek bardzo Panią doktor lubi :-)

Miła kompetentna i mój synek bardzo Panią doktor lubi :-)

Super lekarz. Godny polecenia. Takich lekarzy ze świecą szukać

Super lekarz. Godny polecenia. Takich lekarzy ze świecą szukać

polecam, można zaufać. synek wyleczony i widać, że Pani doktor zależy na odpowiednim prowadzeniu dziecka przez chorobe.

powierzyła mjej opiece moich 2 synów i nie żałuję. Miałam małe wątpliwości,gdy pierwszy syn długo chorował,ale jako niedoświadczona matka nie miałam pojęcia, że tak poprostu jest, gdy dziecko idzie do przedszkola po raz pierwszy. Ważnym jest także, że nie nadużywa antybiotyków. Także ze skierowaniami raczej nie ma problemu a wiem, że matki leczące dzieci uinnych lekarzy takie trudności miewają.