lekarz Agnieszka Konieczna

Świetny specjalista, bardzo miła i kompetentna kobieta. Prowadziła moją ciążę i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam.

Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.

prowadzenie ciaży (prywatnie) oraz poród (w Klinice). Najlepsza dr ginekolog położnik pod słoncem

Polecam Panią Doktor. Wielka kultura osobista, miły sposób bycia, bardzo delikatna. Kompetentna i wrażliwa.

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

Bardzo kompetentna Pani doktor. Wzbudzająca zaufanie od pierwszej chwili wizyty. Pełen komfort, delikatność, zero skrępowania. Pani doktor bardzo trafnie obrazuje, tak by pacjent wiedział dokładnie w czym rzecz. Gabinet pełen luksus. Wizyta staje się iście przyjemna!

Fachowe i ludzkie podejście do pacjenta ze strony Pani Doktor. Uprzejmość, zrozumienie i komfort to to, co spotkało mnie podczas wizyty. Jak najbardziej polecam!!

Fachowe i ludzkie podejście do pacjenta ze strony Pani Doktor.

Panią doktor poznałam w szpitalu... Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo miłą, rzeczową, kompetentną osobą. Na moje pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Gabinet jest w pełni wyposażony tak jak powinien być. Polecam :)

Pani doktor bardzo miła, diagnoza trafna, leczenie też. Piękny gabinet. Ogólnie wizyta u Dr Koniecznej to przyjemność. Agata

Byłam u Dr Koniecznej na wizycie kontrolnej i potwierdzam poniższe opinie. Jest bardzo konkretna i dokładna co widać już przy wywiadzie. Badanie bezproblemowe, na moje pytania dostałam wyczerpujące odpowiedzi i nie były one ogólnikowe. Dość drogo ale polecam.