Agnieszka Kurczuk-Powolny

Piaseczno
52,096655121,019007322 737 50 50
piaseczno@cmp.med.pl

Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak terminów w tym tygodniu. Zobacz cały terminarz
Zobacz wszystkie terminy arrow
place 22

- cytologia
- usg ciąży
- usg ginekologiczne przezpochwowe
- USG 3D/4D
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Leczone choroby
  • Leczenie nadżerki
  • zaburzenia miesiączkowania
  • diagnostyka i leczenie chorób ginekologicznych
Wykonywane zabiegi
  • założenie i usunięcie wkładki domacicznej
  • pobranie wycinka z szyjki macicy
  • usunięcie zmian ze sromu
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
13 opinii

Mogę bez przesady powiedzieć, że uratowała mi życie, przyjmując do szpitala z pękniętą ciążą pozamaciczną i operując wieczorem. Jak wieźli mnie na operacje, to żartowała ze mną tak, że zapomniałam o bólu i strachu. Nie ma słów wdzięczności.

Bardzo oddana pacjentom, troszcząca się o nich, myśląca o ich problemach. Jestem po jej opieką od wielu lat, podobnie jak moje znajome i rodzina. Można z nią załatwić wszystko, nawet cięcie cesarskie na życzenie:)Moja ciąża była bardzo trudna i tylko dzięki Pani Doktor mam zdrowe wyczekane maleństwo. Pozdrawiam.

Miałam okazję spotkać dr kurczuk ostatnio na izbie przyjęć, poleciła mi ją znajoma. Bardzo mi pomogła, chociaż widać, że strasznie zabiegana i myśli o trzech rzeczach naraz. Moze na wizycie prywatnej ma więcej czasu. Ogolnie jednak robi dobre wrażenie. Stara się pomóc.

Podziwiam dr Kurczuk od lat, pamiętam ją jeszcze z Żelaznej,czytam jej artykuły w Dziecku, teraz zrobiła fajny szpital w Piasecznie, odwiedziłam ją 0ostatnio z kolejną ciążą, poznała mnie, pokazała swój oddział- naprawdę super. Szkoda, że nie pracuje już w Warszawie, bo mam bliżej, ale chyba kolejne dziecko urodzę u niej.

bardzo dziękuję Pani Doktor za serdeczną i fachową opiekę w szpitalu, nie sądziłam, że są jeszcze na śwoecie lekarze z takim powołaniem, potrafiący się pochylić nad pacjentem ijego problemem. Tłumaczyła mi wszystko, co robiła, przyjeżdżała w nocy sprawdzićjak się czuję po operacji. Oby jak najwięcej takich lekarzy

super doktor, wszystko tłumaczy, zajmuje się na oddziale, można polecić

Bardzo dobry lekarz, z ludzkim podejściem, wreszcie ktoś mi wytłumaczył na czym polega moja choroba. Przyjęła mnie na oddział, zadbała, pielęgniarki chodziły koło mnie jak trzeba, bo byłam pacjentką Pani Ordynator ;) Przy wypisie dostałam wszystkie skierowania i zalecenia co dalej robić. Dobrze rozpoznała co się dzieje i dała dobre leczenie.

Naprawdę godna polecenia. Potrafiła mi zobrazować moją dolegliwość w taki sposób że teraz wiem o niej wszystko. POLECAM!!!

Pani doktor jest bardzo dokładna, stara się nie pozostawiać żadnych niedomówień. Wykazuje też dużą wyrozumiałość i cierpliwość.

Pani dr, owszem jest osobą przemiłą i uczynną, ale kiedy wchodzi do "gry" zakres kompetencji a raczej ich brak staje się arogancka. Potraktowała mnie bardzo nie profesjonalnie kiedy telefonicznie przedstawiłam jej wynik badania nasienia męża, powiedziała że zostaje nam tylko NOVUM i sztuczne zapłodnienie. Zabrzmiało to jak wyrok! A mnie jako swoja pacjentkę odesłała z kwitkiem mówiąc że w takiej sytuacji może mnie do siebie zaprosić tylko towarzysko. Jesteśmy po konsultacjach lekarskich w NOVUM, mąż po kompleksowych badaniach USG i hormonalnych i jak się okazało wystarczy niewielka kuracja hormonalna męża aby wszystko wróciło do normy. I gdzie tu profesjonalizm Pani Agnieszki Kurczuk - Powolny?

Leczę się u niej od wielu lat, ostatnio również moja córka. Jesteśmy obie bardzo zadowolone. Ma do bre podejście i do młodych i do starszych kobiet. Nie naciąga na pieniądze, kiedyś poszłam do niej bo inny lekarz chciał mi wypalać nadżerkę, a okazało się, że jej wcale nie było. Mogę polecić.

Bardzo cierpliwa, dokładna, pomogła mi wiele razy i w ciąży i potem, rozpoznała mi ciążę pozamaciczną i wysłała do szpitala- a inny lekarz dawał mi hormony na krwawienie, chyba dzięki niej żyję, jestem jej badrzo wdzięczna.

polecam, jest miła, spokojna, wszystko tłumaczy, można do niej zawsze zadzwonić z pytaniami

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny