lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

- cytologia
- usg ciąży
- usg ginekologiczne przezpochwowe
- USG 3D/4D
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Ja

16.07.2015

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.

03.02.2013

Mogę bez przesady powiedzieć, że uratowała mi życie, przyjmując do szpitala z pękniętą ciążą pozamaciczną i operując wieczorem. Jak wieźli mnie na operacje, to żartowała ze mną tak, że zapomniałam o bólu i strachu. Nie ma słów wdzięczności.

11.12.2012

Bardzo oddana pacjentom, troszcząca się o nich, myśląca o ich problemach. Jestem po jej opieką od wielu lat, podobnie jak moje znajome i rodzina. Można z nią załatwić wszystko, nawet cięcie cesarskie na życzenie:)Moja ciąża była bardzo trudna i tylko dzięki Pani Doktor mam zdrowe wyczekane maleństwo. Pozdrawiam.

06.03.2012

Miałam okazję spotkać dr kurczuk ostatnio na izbie przyjęć, poleciła mi ją znajoma. Bardzo mi pomogła, chociaż widać, że strasznie zabiegana i myśli o trzech rzeczach naraz. Moze na wizycie prywatnej ma więcej czasu. Ogolnie jednak robi dobre wrażenie. Stara się pomóc.

17.02.2012

Podziwiam dr Kurczuk od lat, pamiętam ją jeszcze z Żelaznej,czytam jej artykuły w Dziecku, teraz zrobiła fajny szpital w Piasecznie, odwiedziłam ją 0ostatnio z kolejną ciążą, poznała mnie, pokazała swój oddział- naprawdę super. Szkoda, że nie pracuje już w Warszawie, bo mam bliżej, ale chyba kolejne dziecko urodzę u niej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piaseczno"?

Zgoda 5

ul. Polna 10/4