lekarz Agnieszka Lindberg

Psychiatra, Lekarz rodzinny

2,2

Pani doktor stwierdziła, że nie może zweryfikować przez telefon czy objawy bólowe są prawdziwe czy nie. Zaleciła wzięcie urlopu na żądanie i wizytę w placówce stacjonarnej.

Koszmar. Nieprzyjemna, w ogóle nie słuchająca i lekceważąca pacjenta osoba. Nic nie pomogła….zamiast porady dostałam informację że powinnam wrócić na sor….

Nieprzyjemny lekarz w Medicover. Nie polecam. Brak empatii do objawów. Prosiłem o skierowanie na badania krwi i mimo że miałem je w pakiecie lekarz mnie okłamał twierdząc że jest inaczej. Wstyd że medicover zatrudnia takie osoby

Pani doktor podczas teleporady Medicover zlekceważyła dolegliwości i objawy pacjenta sugerując, że powinien udać się do palcówki na wizytę, podczas gdy osoba chora nie mogła ruszyć się z łóżka z goraczka 39 C, następnie Pani doktor rozłączyła się bez słowa, nie udzielajac pomocy lekarskiej.

Podczas teleporady Medicover Pani zapytała o wiek i potem głuchy telfon. 17min czekania aż ktoś odbierze a potem z powrotem do kolejki.

Podczas teleporady Medicover Pani nie potrafiła mi w żaden sposób pomóc, ani wytłumaczyć przyczyny podwyższonych badań. Zbywała mnie stwierdzeniami że mam skontaktować się ze swoim gastrologiem, odmówiła wystawienia kontrolnych badań. Rozmowa bezproduktywna, Pani o bardzo butnym podejściu do pacjenta, w żadnym wypadku nie zainteresowana problemem, odsyła do innego lekarza bez słowa wyjaśnienia, stracony czas na rozmowę. Zupełnie nie zainteresowana pacjentem. Nie polecam.

Jestem zadowolony z udzielonej pomocy i przeprowadzonego wywiadu lekarskiego. Długi czas poświęcony pacjentowi w kierunku analizy choroby w oparciu o występujące symptomy i jasne instrukcje medyczne w celu zaproponowanego leczenia wraz z proponowaną dalsza diagnostyką w przypadku braku poprawy.

Moja ulubiona lekarka od ponad 10 lat. Przepisuje antybiotyki tylko, gdy inne środki się nie sprawdzają. Zazwyczaj szłam na wizytę przynajmniej z 3 pytaniami "przy okazji" i dostawałam jasne wyjaśnienia. Dla mnie zaletą jest, że poleca szczepienia i dodatkowe badania (co roku łapię kleszcza, więc przydały mi się szczepienia przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Odświeżenie szczepionki przeciw tężcowi też przydatne, bo mam ogródek).

To nie lekarz, to bezduszny urzędnik. Wszystko kręci się wokół szczepień, testów. Nie ma innych chorób, tylko ta "jedynie słuszna i obowiązująca". Teleporada dla chorego i potrzebującego pomocy pacjenta to jakieś nieporozumienie. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Od lat korzystam z pomocy p. Lindberg i zawsze otrzymywałam pomoc; zarówno wtedy, gdy chorowały dzieci jak i ja sama.