lek. med. Agnieszka Lipińskalek. med. Agnieszka Lipińska - zdjęcie profilowe

lek. med. Agnieszka Lipińska

Internista, Diabetolog

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Wspaniała i przemiła Pani Doktor,pełna ciepła i uśmiechu. Wysokiej klasy specjalista.Szybko diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie. Troskliwa,taktowna,potrafi słuchać i uspokoić pacjenta. Lekarz o dużej etyce zawodowej i wysokiej kulturze osobistej. Godna polecenia.

Wspaniała i przemiła Pani Doktor,pełna ciepła i uśmiechu.
Wysokiej klasy specjalista.Szybko diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie.
Troskliwa,taktowna,potrafi słuchać i uspokoić pacjenta.
Lekarz o dużej etyce zawodowej i wysokiej kulturze osobistej.
Godna polecenia.

Jest doskonałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. MA dar słuchania drugiegi człowieka. Trafnie stawia diagnozę i dobiera skuteczne leczenie. Potrafi uspokoić przerazonego pacjenta ale i zmobilizować do przestrzegania zaleceń. Chory czuje się bezpiecznie będąc pod opieką takiego specjalisty . Gorąco polecam Pania Doktor innym pacjentom.

Świetny diabetolog i doskonały specjalista. Wizyta przebiega w miłej,serdecznej atmosferze bez pośpiechu. Pani Doktor uważnie słucha,wnikliwie analizuje i podejmuje kompetntne decyzje. W każdej chwili można liczyć na pomoc,co daje choremu komfort i bezpieczeństwo. Gorąco polecam innym chorym.

Świetny diabetolog i doskonały specjalista.
Wizyta przebiega w miłej,serdecznej atmosferze bez pośpiechu.
Pani Doktor uważnie słucha,wnikliwie analizuje i podejmuje kompetntne decyzje.
W każdej chwili można liczyć na pomoc,co daje choremu komfort i bezpieczeństwo.
Gorąco polecam innym chorym.

Jest znakomitym diabetologiem i wspaniałym człowiekiem. Jej kompetencje, troska o pacjenta, umiejętność przejrzystego odpowiadania na pytania i szczegółowego objaśniania wszelkich wątpliwości są rzadkością w dzisijszym świecie medycznym. Gorąco polecam innym pacjentom.

Jest znakomitym diabetologiem i wspaniałym człowiekiem.
Gorąco polecam innym pacjentom.

Świetny lekarz. Mam cukrzyce od wielu lat, ale dopiero ona mi ja ustawia. Teraz normalnie zyje, mam super synka- dzieki niej ciaza i poród bez powikan. Polecam wszystkim