lekarz Agnieszka Magdziarz

Pani doktor ma klauzule sumienia nie zapisuje antykoncepcji zaleconej przez ginekologa. Udokumentowanej przez lekarza ginekologa dla lekarza prowadzącego. Nie polecam tej lekarki.

Złośliwa, nieuprzejma, leniwa, budzi brak zaufania pacjentów. Nie przykłada się do procesu leczenia chorego. Nie polecam.

Arogancka, nieuprzejma, złośliwa. Widać, że wykonywanie zawodu lekarza to dla pani przykry obowiązek. Według mnie lepiej by się czuła sprzedając na rynku kiszone ogórki.

Arogancka, nieuprzejma, złośliwa.
Widać, że wykonywanie zawodu lekarza to dla pani przykry obowiązek.
Według mnie lepiej by się czuła sprzedając na rynku kiszone ogórki.

SUPER DOKTOR. Zbyt mało dziś takich internistów. E-systemy nie pomogą gdy takich specjalistów będzie mało!

Widzę że nie ma oceny 6 a na taką ZASŁUGUJE PANI DOKTOR MAGDZIARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy lek powinni być Tacy jak dr wtedy każdy byłby kompleksowo leczony .Super LEKARZ !

KOMPETENTNA i DOKŁADNA w tym co robi. Widać, że troszczy się o swoich pacjentów. Potrafi podejść na spokojnie do problemu.

Kompetentna lekarka zapisuje sprawdzone a niedrogie leki,pomaga w 100% tylko trzeba Jej zaufać i stosować się do zaleceń:)

Bardzo dobry internista, wytłumaczy problem zaleci to co konieczne, udziela dobrych porad z dobrym wynikiem. Zaleca te leki które są skuteczne w chorobie. POLECAM!!!

To nie lekarz. Ta osoba nie umie leczyć. Założę się, że przy wizycie prywatnej ta p. doktor tak samo się zachowuj. Nie polecam -ODRADZAM.