Agnieszka Oknińska

Świetna lekarz. Była u nas na wizycie już kilkukrotnie. Dokładnie słucha, robi obszerny wywiad. Dopytuje. Dokładnie tłumaczy jakie kroki należy podjąć. Pokazuje jak zaaplikować lek np. do ucha. Ma zadziwiającą pamięć. Pamięta w jakiej sprawie była u mnie 2 miesiące temu i jakie córka miała objawy. Świetne podejście do dzieci. Gorąco polecam

Świetne podejście do dzieci.
Gorąco polecam

Wspaniała Pani Dr. Była u nas na wizycie domowej. Bez potrzeby nie straszy, ale też nie lekceważy choroby dziecka. Dokładnie bada i tłumaczy dalsze postępowanie, stosowanie leków. Ma bardzo dobere podejście do dzieci. Mam pełne zaufanie do jej wiedzy i stawianej diagnozy. Gorąco polecam.

Najlepszy pediatra jakiego do tej pory poznałam. Rewelacyjne podejście do dziecka oraz do rodzica. Wiedza ogromna! Bardzo żałuję że odeszła z naszej przychodni, ponieważ teraz nie ma już żadnego kompetentnego lekarza. Może ktoś ma jakieś informacje gdzie Pani doktor w obecnej chwili przyjmuje małych pacjentów??

Wspaniała Pani Doktor! Ma świetne podejście do dziecka i do rodzica! Dokładnie bada, dobrze leczy nie przepisując od razu antybiotyków, dobrze tłumaczy rodzicowi jak postępować. Polecam serdecznie!!!

Ja rownież bardzo polecam Panią Doktor. Cieszę się, że też tak dobrzy lekarze pracują w przychodni na NFZ.

Wspaniały człowiek i lekarz. Dwa razy dzięki pani doktor mój mały synek uniknął szpitala! Polecam każdej mamie!

Bardzo dobra lekarka. Bardzo dokładnie bada, nie nadużywa antybiotyków, ma dobry kontakt z dzieckiem.

Wybitna lekarka, bardzo dokładnie bada, u mojej córki ktora miała duszności na w-f a inni lekarze odsylali nas do psychologa wykryła wadę serca. Gorąco polecam!

zawiodłam się bardzo na tej lekarz przy pierwszej możliwości przepisze dziecko do lekarza prywtnie z uwagi na to, iż nie ma w niej za grosz empati.

Cudowna lekarka!!! Bardzo dokładnie bada dziecko, z którym przy okazji ma świetny kontakt. Tłumaczy co dolega i ustala wspólnie z rodzicem sposób leczenia. I zawsze stawia trafną diagnozę!