dr n. med. Agnieszka Pawlik

2,9

Lepszego stomatologa niż dr Agnieszka Pawlik nie spotkałam w życiu. Plomby założone przez Panią dr Agnieszkę Pawlik 18 lat temu tkwią w zębach do tej pory. Do tej pory ja i moja rodzina korzystamy z Jej usług. Poza profesjonalizmem najwyższej klasy jest wyrozumiała i dyskretna. Super !!!

ODRADZAM.chory człowiek przychodzi z problemem,a wychodzi, żałując,że przyszedł w ogóle. Przed wizycie u tej pani doktor byłam u dentystki która więcej mi powiedziała o przyczynie moich aft niż ta lekarka myślałam że poznam przyczynę ale zmarnowałam tylko swój cenny czas.

Byłam u pani doktor zarówno "państwowo" i prywatnie i z obu wizyt jestem bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny, fachowy i konkretny. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ze schorzeniami jamy ustnej. Również żałuje że zanim trafiłam do pani doktor przeszłam kilku lekarzy, wydałam praktycznie niepotrzebnie sporo pieniędzy na wizyty i leki a przyczyna okazała się zupełnie błaha.

Polecam!jestem bardzo zadowolony z leczenia, wreszcie skończyły się moje problemy, które trwały wiele lat.

Pani doktor jest bardzo dobra, sympatyczna, konkretna a przede wszystkim uczciwa!!!Pomogła mi z czymś,z czym obeszłam pół Śląska i nic. Gorąco polecam!Świetna specjalistka

Konkret, konkret i jeszcze raz konkret w spotkaniu! Bez owijania wełny w bawełnę i obiecywania gruszek na wierzbie. Bez lawirowania, jak to bywa, kiedy lekarz nie wie jak leczyć i o co chodzi. Na takie postępowanie może sobie pozwolić tylko ktoś, kto ma super ugruntowaną wiedzę i doświadczenia, a to przekłada się na efekty leczenia Pani doktor. Jak ktoś odwiedza gabinet po to żeby Pani doktor powiedziała to, co sam chce usłyszeć, to będzie rozczarowany. Tutaj przychodzi się po kompetentną poradę i skuteczne leczenie! Ja jestem bardzo zadowolony:) A co więcej, Pani Doktor jest UCZCIWA!!!!!

Szanowna Pani Doktor powinna się jeszcze dokształcić z psychologii i nauczyć się zmienić podejście do pacjenta byłam na wizycie szłam z innym zamiarem, ale wszech wiedząca pani doktor nie dała mi nawet dojść do głosu. Jest osobą zarozumiałą, chamską. Żal mi jej bliskich no i pacjentów skazanych na jej humory. Nie polecam po stokroć a kto się zdecyduje na wizytę to współczuję.

Żal mi jej bliskich no i pacjentów skazanych na jej humory. Nie
polecam po stokroć a kto się zdecyduje na wizytę to współczuję.

Chodziłem srednio 1-2 razy w roku z paradontozą nie pomogła nie zaszkodziła , pewnego razu powiedziała żebym nie przychodził ,bo podważam metody jej leczenia .Chodziło o kiretaż w poradni chcieli 350-400 zł, ja prywatnie zrobiłem za 50 . Podczas wizyt mało kiedy zaglądała w zęby za zwyczaj był jakiś praktykant i to oni leczyli jesli można w tym przypadku mówić

Ciesze się, ze trafiłam na panią doktor. Przyjechała z wizytą domową do mojej bardzo ciężko chorej mamy, żeby pomóc, bo coś złego działo się od dłuższego czasu z językiem, całą jamą ustną i nie mogła już wytrzymać bólu ani jeść. Wizyta okazała się ,,strzałem w dziesiątkę'', mimo, ze inni lekarze okazywali się być bezradni. Bardzo wyrozumiała i potrafiąca nawiązać kontakt ze starszą, ciężko chorą, wymęczoną osobą. Mama juz przez samą wizytę poczuła się lepiej:) Polecam ją z całego serca!!! i dziękuję jeszcze raz za pomoc:)

no i proszę. po kliku krytycznych uwagach nastąpił pewien zwrot. na plus. cieszę się, że Pani doktor wyciągnęła wnioski z krytycznych uwag ponieważ widzimy wyraźnie, że odczucia pacjentów zmieniły sie i to bardzo na pani korzyść. gratuluję i życzę by ta tendencja trwała już zawsze a nieprzychylne oceny zjeżdżały w dół ustępując miejsca tym dobrym. pozdrawiam były pacjent

no i proszę.
po kliku krytycznych uwagach nastąpił pewien zwrot.
na plus.
pozdrawiam