lekarz Agnieszka Podedworny-Chustecka

Bardzo polecam:-)podejscie oraz profesjonalizm u Pani doktor na najwyższym poziomie, po zapodaniu przepisanego leku poprawa natychmiastowa.

Wspaniały lekarz!!!! Nasza córka jest jej pacjentka od czasu jak skonczyla roczek obecnie ma 6 lat i jestesmy Panią dokotor zauroczeni. W CZD nikt nie wykrył wady -7dPi dopiero po tym jak zajęła się nami doktor chustecka wszystko wyszło na jaw :( na szczęście profesjonalizm Pani doktor sprawił że córeczka nie straciła wzroku.Polecam jeśli dbacie o zdrowie oczek waszych pociech Anna Nowak

Może tego dnia Pani doktor miała zły chumor, niedokładnie zbadała oko - nie zauważyła blizn, i nie poznała się, że dziecko ma zapalenie rogówki. Wykrzyczała, że z takimi rzeczami nie przychodzi się na ostry dyżur, a ona ma ważniejsze sprawy - przyjmuje na oddziale. Była opryskliwa i zlekceważyła chorobę mojego dziecka, gdybym poprzestała na opini pani doktor moje dziecko miałoby poważne problemy ze wzrokiem na szczęście na Niekłańskiej są panie okulistki, które z zaangażowaniem podchodzą do pacjenta i dobrze wykonują swój zawód.

Dziękuję Pani doktor za wyleczenia córeczki. Pozostanę wszięczny do końca. Robert Małecki

świetny lekarz, doskonały specjalista. polecam jak najbardziej

świetny lekarz, doskonały specjalista. polecam jak najbardziej