lekarz Agnieszka Podleś

Lekarz rodzinny

Nie ma w Olsztynie bardziej przyjaznego, kompetentnego lekarza. Nic dodać nic ująć. Człowiek spotkał sie z rożnymi lekarzami ale Pani doktor u której leczymy sie od lat zawsze ma serce dla pacjenta.Życzę innym lekarzom takiego podejścia.

życzliwa i wyrozumiała trafne diagnozy to dzięki p. Doktor żyję !. Dwukrotnie uratowała mnie przed śmiercią bezbłędna diagnoza przy nowotworze. nerki jak i przy białaczce. Opiekuje się mną od dawna i nigdy nie zignorowała moich dolegliwości,Wspaniały lekarz ,cudowny człowiek.Dziękuję bardzo wiem ,że to za mało ale jeszcze raz DZIĘKUJĘ. tytuszowa

Najbardziej kompetentna i doświadczona lekarz z jaką miałem do czynienia. Leczy kompleksowo, a nie objawowo. Poziom wiedzy Pani doktor jest przeogromny. Można jej ślepo zaufać.I ma wielkie serce.

Najbardziej kompetentna i doświadczona lekarz z jaką miałem do czynienia.
Leczy kompleksowo, a nie objawowo. Poziom wiedzy Pani doktor jest przeogromny.
Można jej ślepo zaufać.I ma wielkie serce.

Zawsze z sercem. Ogromne doświadczenie i wiedza. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem, z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Polecam !!!

Nie można się zarejestrować jeśli nie jest się stałym pacjentem. Kazała jechać na pogotowie z rzeczą która może się zająć rodzinny

Pani doktor nie repektuje Europejskich Kart EHIC ktore potwierdzaja zatrudnienie i ubezpieczenie w jednym z krajow Unii. Osobiscie odmowila mi pomocy gdy przyjechalam na tydzien i akurat powaznie sie rozchorowalam, poniewaz jak stwierdzila "nie obslugujemy takich kart". Tymczasem NFZ wyraznie stwierdza ze posiadacz takiej karty jest ma prawo byc traktowany jak kazdy inny ubezpieczony w tym kraju, a juz szcegolnie gdy pilnie potrzebuje lekarza!!!Bardzo sie zawiodlam. To straszne gdy lekarz odmawia pomocy, a jeszce gorzej gdy nie przestrzega zasad ktore obowiazuja w jego panstwie.

Serdecznie polecam! Lekarz z pasja i odpowiednim podejściem do pacjenta. Zawsze uprzejma i gotowa do pomocy.

Najbardziej przyjazny lekarz dla osoby chorej. Świetny specjalista

Najbardziej przyjazny lekarz dla osoby chorej. Świetny specjalista

Pani doktor jest miła i na tym się kończy. Przez 2 lata jak do niej chodze nie zbadala mnie ANI RAZU, jak przychodze po recepte to jest to zrozumiale, ale przy kaszlu/goraczce/zawrotach glowy itp?? jestem zażenowana jej brakiem kompetencji, w zasadzie za kazdym razem usmiecha sie niesmialo mowiac 'no nie wiem od czego to moze byc', ok, to niech zrobi cos zeby sie dowiedziec, a jej sie nie chce. Przepisalam sie do niej czytajac te dobre opinie, i pozalowalam juz po pierwszej wizycie. Pani doktor to jeszcze pol biedy, ale jej wspolpracownicy...moglaby troche pomyslec przy ich wyborze. Mam tu na mysli panią Badziąg, ktorej zachowanie i stosunek do pacjenta jest skandaliczny, mam wrazenie ze ona jest kosmitka i ze w ogole nie rozumie co sie do niej mowi. Ta przychodnia to jedna wielka pomylka, jesli ktos ma powazne problemy ze zdrowiem to tutaj nikt mu nie pomoze.

To chyba najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Moje szczęście że leczę się u Pani doktor od kiedy zaczęła pracę na Nagórkach, nie mogę się doczekać kiedy moje dzieci podrosną i będą mogły korzystać z porad tak wspaniałego człowieka jak Pani Podleś. Pani doktor zawsze wysłucha, wybada, mam wrażenie że nie ma dziedziny medycyn na której by się nie znała, to na prawdę godna polecenia lekarka, a że ciężko się dostać to fakt, ale przynajmniej po długim oczekiwaniu możemy liczyć na godne traktowanie i leczenie które skutkuje :)