Lekarze Zabrze

dr n. med. Andrzej Brenk

Niepubliczna Przychodnia Lekarska VADEMECUM sp. z o.o.
Wolności 440
41-800 Zabrze

Hmm… od czego by tu zacząć… Mój przypadek jest ciężki, ale może nie aż tak beznadziejny jak mogłoby się wydawać. Koleżanka namawiała mnie na wizytę u dr Brenka jakieś 2 lata, ale nie chciałam iść i znowu opowiadać historii swojego życia i łudzić, że może akurat tym razem się uda. Po kolejnej prośbie mojej znajomej - powiedziałam pojadę dla świętego spokoju. Jeszcze nie ma happy endu, ale wiem, że będzie! ...
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Grzegorz Honisz

Poradnia Kardiologiczna
41-800 Zabrze, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10C
Zabrze

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Okulista

dr n. med. Wojciech Bluszcz

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Zabrze

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Witkoś

Onkolog

Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1

dr Mariusz Deska

Galeria Zdrowia "Sanivitas"
Wolności 299
41-800 Zabrze

Lekarz w trakcie wizyty w przyszpitalnej poradni byl bardzo uprzejmy, przeprowadził ze mną dokładny wywiad i wykazał zrozumienie dla moich aktualnych zdrowotnych problemów. Dziękuję! Dorota
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Dietetyk dziecięcy
                                       dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa

dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Z Panią Agnieszką odchudzałam się dwa razy. Za pierwszym razem szukałam odpowiedniej osoby w internecie i natknęłam się na opinie o Pani Agnieszce, które były bardzo pozytywne. Ze względu na to, że choruję na chorobę przewlekła oraz kilka chorób towarzyszących, zadanie nie było łatwe. Tym bardziej, ważne dla mnie było to, że Pani Agnieszka jest dietetykiem klinicznym, który zajmuje się pacjentami z chorobami dietozależnymi. Wynikiem naszej pierwszej współpracy było -12 ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Rehabilitant dziecięcy
                                       mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Lekarz rodzinny
                                       dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Paderewskiego 2
Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Lekarz naprawdę godny polecenia- bardzo konkretna, bardzo dokładna, przy tym cierpliwa, uprzejma, świetne podejście do dzieci
Byłam Pana Doktora pacjentką operowaną 8 marca 2017r. Ogromna wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim troska oraz zwykłe ludzkie zainteresowanie pacjentem, pozwoliły mi ze spokojem i optymizmem podejść do tak skomplikowanej operacji. Trudno wyrazić słowami moją wdzięczność, jednak niech mi będzie wolno napisać, że Pan doktor jest lekarzem z powołania, posiada zarówno ogromną wiedzę, jak i cierpliwość oraz takt i zrozumienie dla ludzkiego cierpienia. Te cechy składają się na osobowość Pana ...
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Sienkiewicza
41-800 Zabrze

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Witold Truchanowski

USG

USG Doppler
De Gaullea 67
41-800 Zabrze

Dr.Truchanowski jest miłym i konkretnym lekarzem posiadającym ogromną wiedzę😊 Z szacunkiem i uprzejmością traktuje pacjenta. Jestem już po zabiegu laserowym ( którego bardzo się bałam) i skleroterapi, wszystko odbyło się bezboleśnie w bardzo przyjemnej atmosferze, podczas zabiegu laserowego cały zespół bardzo mnie wspierał😊 Teraz mogę cieszyć się piękna i zdrową nóżką😊 Polecam z całego serduszka 😊
Opinia dodana przez: Wiola

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

lek. dent. Konrad Korniluk

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Tomasz Kużma

Chirurg urazowy

Centrum Medyczne Silesiana
ul. Szybowa 2a, Zabrze
41-800 Zabrze

Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Operacja przeprowadzona w Atlanta Clinic w Lublińcu na naprawdę najwyższej jakości sprzęcie. Opieka pooperacyjna pielęgniarska kliniki oraz lekarza, ...
Opinia dodana przez: Marcin Kłosowski

mgr Izabela Górecka

Psycholog

Zespól Interwencji Kryzysowej
ul.Wyzwolenia 7 Zabrze
Zabrze

Z całego serca polecam Panią Izę. Pani psycholog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które idą w parze ze zrozumieniem i empatią. Będę polecać Pania Izę wszystkim, którzy zmagają się z większymi bądź mniejszymi problemami. Pani Iza potrafi słuchać, a jej słowa trafiają w punkt.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aleksander Gutowski

Przychodnia Bracka MAKOSZOWY
Makoszowska 22b
41-811 Zabrze

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Bardzo kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad medyczny i tłumaczenie badań oraz zaleceń. Naprawde ogromna wiedza i zaangazowanie! Do tego bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz. Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pana Doktora. Polecam na maxa!
Opinia dodana przez: Magda Malcher

dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Neonatolog, Pediatra

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota