dr Agnieszka Rybak-Zawadzkadr Agnieszka Rybak-Zawadzka - zdjęcie profilowe

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Pani Doktor jest bardzo miła, komunikatywna i kompetentna. Cieszę się, że jest moim lekarzem. Bardzo zaangażowana w problemy pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony, P. Doktor postawiła trafna diagnoze, jako jedna z nielicznych lekarzy zleciła badania. Polecam.

Miałam okazje być u Pani Doktor w przychodni Medic i polecam za profesjonalizm!

Miałam okazje być u Pani Doktor w przychodni Medic i polecam za profesjonalizm!

Jak by nie krytykowac naszej sluzby zdrowia to cenie sobie podejscie Pani Doktor. Slowo fachowa pewnie nie jest na miejscu jednak wlasnie taka jest Pani Doktor. Szczeze polecam.

Jestem nowym pacjentem u Pani Doktor ale po pierwszej wizycie wiem że trafiłem do odpowiedniej osoby. Zapisany lek antyalergiczny działa idealnie! Zero efektów ubocznych! Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Cieszę się że wybrałam Panią Doktor jako lekarza rodzinnego! Bardzo kompetentna i przyjemna.

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

Pierwszy raz trafiłem do Pani Doktor i przyznam nie ostatni. Bardzo miła i uprzejma - teraz wiem dla czego do niej są takie kolejki. Mimo swojego młodego wieku życzyłbym nie jednemu lekarzowi takiego podejścia do pacjenta.

Pierwszy raz trafiłem do Pani Doktor i przyznam nie ostatni.
Bardzo miła i uprzejma - teraz wiem dla czego do niej są takie kolejki.

Odwiedziłam Pania Doktor ze swoim synkiem. Bardzo kompetentna, od razu postawiła trafną diagnoze. Świetne podejście do dzieci. Bardzo POLECAM!