Agnieszka Slusarczyk

Z poradni korzystam od kilku lat. Doktor Ślusarczyk posiada ogromną wiedzę i intuicję. Dwukrotnie zdiagnozowała choroby na podst. wywiadu, a zlecone badania tylko potwierdzały jej przypuszczenia i pozwalały obrazowo wytłumaczyć przyczyny, skutki i sposób leczenia. Odrobinę niższa ocena z tłumaczenia to raczej wina braku wiedzy pacjenta, a z uprzejmości to ze wzg. na panią z recepcji, która zbyt szybko irytuje się na tzw. dupotrujców. Polecam wszystkim pacjentom . P.S. Przeczytałem opinie innych pacjentów. Zalecam im pisanie postów nieanonimowo i jednokrotnie. P. Marlena pisze co najmniej dwa razy: raz "marlena" raz ...

Polecam wszystkim pacjentom .
P.S. Przeczytałem opinie innych pacjentów. Zalecam im pisanie postów nieanonimowo i jednokrotnie. P. Marlena pisze co najmniej dwa razy: raz "marlena" raz "anonim", raz była z córką 5 lat, raz 7; niezadowolona ,bo dziecko nie zna cyferek. Dowód- w dwóch wpisach takie same błędy ortograficzne!

Bardzo niesympatyczna zarówno pani doktor, jak i rejestratorka. W listopadzie byłam na wizycie i nie zapisała mi żadnych kropli chociaż mówiłam, że mam jaskrę. Dziś była oburzona, że żadnych kropli nie biorę, bo ciśnienie w oczach jest bardzo duże. Brak kompetencji i podejścia do pacjenta. Sprzęt może i ma najlepszy, ale trzeba to jeszcze dobrze obsługiwać i nie wymagać aby pacjent zasłużył sobie na badanie. Nie polecam.

PANI DOKTOR AGNIESZKA ŚLUSARCZYK JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ POSIADAJĄCĄ DUŻĄ WIEDZĘ I SPORO EMPATII DO PACJENTA I JEGO STANU. PRZYSZŁAM DO PANI DOKTOR Z POWAŻNYM PROBLEM OCZU, ZBAGATELIZOWANYM PRZEZ INNEGO OKULISTĘ. LEKARKA BADAŁA MNIE PRAWIĘ GODZINĘ. PO WSZYSTKIM CIERPLIWIE WYTŁUMACZYŁA SYTUACJĘ I POKIEROWAŁA DALEJ. BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR.

Okulistka Agnieszka Ślusarczyk z pocztowej 9 w Legnicy, jest nie miła, opryskliwa, zero pogodnego usposobienia, arogancka. W ogóle nie ma podejścia do dzieci! Córka wyszła z płaczem z gabinetu. Za prywatną wizytę liczy sobie 200zł uważam, ze za te pieniądze należy się chociaż miła atmosfera. U niej tego nie ma. Nie polecam za te pieniądze naprawdę można być miło potraktowanym u innego lekarza. Nie zapisujcie do niej swoich dzieci bo przez tak nie miłą wizytę zrażą wam się do wszystkich lekarzy.

Nie miła kobieta. Arogancka nie uprzejma więcej moja noga tam nie powstanie nigdy do niej nie pójde. Niektorzy dobre wystawiaja opinie. Bo chyba nie wtrafili na jej zły dzień Na moją córke 5 letnia krzyczała ze ona cyfeek nie potrafi wsyd i hańba. Żegnam

Na moją córke 5 letnia krzyczała ze ona cyfeek nie potrafi wsyd i hańba. Żegnam

Bardzo nie miła kobieta jest arogancka krzyczy nie mówi co dolega. Nie polecam Ale sprzęt ma najlepszy w legnicy

Bardzo nie miła kobieta jest arogancka krzyczy nie mówi co dolega. Nie polecam
Ale sprzęt ma najlepszy w legnicy

Jestem bardzo zadowolona z leczenia i diagnoz ponieważ jest mila, ciepła, wysłucha do końca pacjenta i dokładnie leczy. Nie znam drugiego takiego dobrego specjalisty po prostu jest super.Polecam bo nie wyobrażam sobie innego specjalisty.

Bylam dzis! Syn 7lat sie popłakał a pani Doktor darla sie na niego! Ze mam sie nie dziwic ze nie lubi przyjmowac dzieci bo musi sie uzerac a jeszcze bardziej nie lubi ich rodzicow i glopich pytań! Po histerii syna wypisala mu pierwsze okulary a ponoc wada jest znikoma 0,75I jeszcze durne cztery op kropli bo niby ma zaczerwienione oczko alergiczne zapalenie spojówek w jednym oku to z alergi na psa! Baba tak nieprzyjemna nagafala mi od nieukow ze nie szanuje innych bo zapytalam czy zawsze bedzie nosil okularki. Moja noga tam nie powstanie szkoda nerwów! Tylko po cholere rejstruje dzieci by sie wyżyć bo ma zly dzień ze na koncu z nerwow i ja w domu plakalam! Czy te szkla sa wiafygodne jak maly byl tak zryczany? Ze tacy lekarze jeszcze leczą! Nigdy nie bylam potraktowana w tak beszczelny sposób!

Bardzo dobry specjalista, kobieta szeroko rozumiejąca zdrowie, kompetentna, przenikliwa, sympatyczna, wytrwała ciepła, taktowna. Wyjątkowo inteligentna. Leczę u niej córkę. Myśle, że to nie tylko moja opinia, bo pacjentów jej nie brakuje.

Super kompetentna , swietnie wyksztalcona lekarka Rzeczowe podejscie do pacjenta. Po latach leczenia sie u innej lekarki , wreszxie mam postawiona wlasciwa diagnoze Trudno sie dostac do tej lekarki , kolejki dlugie ale warto czekac

Super kompetentna , swietnie wyksztalcona lekarka
Rzeczowe podejscie do pacjenta.
Trudno sie dostac do tej lekarki , kolejki dlugie ale warto czekac