dr Agnieszka Stanik

Psychiatra

Ale sobie pani doktor ocenę wystawiła. Byłam u niej i potwierdzam, że się ta kobieta tylko ględzenia nadaje. Kolejki są jak do każdego lekarza specjalisty za którego się nie płaci. Teraz się okazuje, że przez ostatni rok to jeszcze oszukiwała pacjentów.

Przyprowadziłam do pani doktor mamę. Wykupiłam przepisane drogie leki, miesiąc minął i żadnej poprawy. Poszliśmy do przychodni a pani doktor nie ma i powiedzieli, że przez jakiś czas nie będzie. Okazuje się że pani doktor była na zwolnieniu, bo się do egzaminu na specjalizacje musiała douczyć. Wcześniej się przez wiele lat nie udało i przyjmowała bez uprawnień. Wystarczy posłuchać co mówią o niej w przychodni. Jak wróciła poszłam do niej z mamą, ale ona przepisała to samo. Pojechałam do Łodzi i tam lekarz przyjął mamę i przepisał jej coś innego. Dziwił się dlaczego wcześniej nie rozpoznano u niej prawidłowo objawów i przepisano złe środki. Teraz po tygodniu widać poprawę i mama czuje się znacznie lepiej. Wcześniej przez panią doktor straciliśmy ponad pół roku i dużo pieniędzy.

po co tu sie wpisuja ludzie ktorzy nie lecza sie u tej lekarki???!!! durne wpisy typu "och pani doktor nie jest dobra oowiada mi o problemach ze znalezieniem meza" i wpisy z polowy pazdziernika kiedy PRAWDZIWI PACJENCI oczekuja na ta lekarke az przyjdzie ze zwolnienia LUDZIE TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW A NIE DLA PROBUJACYCH SIE DOWARTOSCIOWAC MARNYCH LEKARZY DO KTORYCH KOLEJEK NIE MA W PRZECUWIENSTWIE DO DOKTOR STANIK apeluje do wszystkich piszacych raz jeszcze TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW

apeluje do wszystkich piszacych raz jeszcze TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW

Wydaje mi się, że pani jest mila ale sie na niczym nie zna. Trafiłam do niej w takiej chwili, że sama nie wiem kto kogo miał wysłuchac i leczyć. Widocznie pani doktor ma lepsze i gorsze dni.

A ja uważam że to Bardzo dobra lekarka, przemiła, o niespotykanej kulturze osobistej. Wczuwa się w problemy chorych, wszystko dokładnie tłumaczy a o tym jakim jest lekarzem świadczą kolejki pacjentów w poradni do niej. Pół roku leczenia u niej dało lepszy efekt niż 2 lata u innej(z tej samej przychodni).

Ta pani sama potrzebuje psychiatry. Nie była w stanie nic wyjaśnić. Cały czas omawiała swoje problemy ze znalezieniem męża.

Super czlowiek lekarz z prawdziwego zdarzenia .Wspaniała pod każdym wzgledem

Super czlowiek lekarz z prawdziwego zdarzenia .Wspaniała pod każdym wzgledem

goraco polecam. najlepszy lekarz w w/w placówce

goraco polecam. najlepszy lekarz w w/w placówce

Sentyment do tej Pani doktor mam jeszcze z czasów studenckich ;)

Sentyment do tej Pani doktor mam jeszcze z czasów studenckich ;)