lekarz Agnieszka Stawicka

Tak aroganckiego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam. Synek wymiotował, gorączkował, cały dzień płakał z bólu. Na drugi dzień poczuł się nieco lepiej, ale idziemy i tak do lekarza. Reakcja p. doktor? "Już nie wymiotuje, to po co pani tu przyszła?" Obraziła się, bo powiedziałam, że mamy podejrzenie rotawirusa. "Skoro pani już go zdiagnozowała, to nie wiem co tu robi". Nie muszę dodawać, że postawiła złą diagnozę, jedyne zalecenie -dieta. Następnego dnia nagłe pogorszenie, wizyta na pogotowiu, tam bardzo kompetentna, rzeczowa i miła lekarka, przepisała leki, natychmiastowa poprawa. A panią Stawicką radzę omijać. Jej podejście do pacjenta jest skandaliczne.

Nie polecem! Arogancka i co najgorsze niekompetentna. Bylyśmy u niej w przychodni z 3 miesieczna chorą córką. Pani dr nawet jej nie obejrzala!!!! zrobila tylko z nami wywiad, poczym zlecila jedno badanie.....Jak można nie badać tak małego dziecka.... Od razu po wyjściu zadzwoniliśmy do prywatnej pediatry, ktora przyjechala do nas,dokladnie zbadala i osluchala nasze dziecko, zlecila sporo badan i przepisala lekarstwa. Malej po dwoch dniach przeszlo. DOdam też ze okazaly sie potrzebne badania krwi ze względu na blade śluzówki czego bez obejrzenia dziecka nie da się stwierdzić! Od Stawickiej sie wypisaliśmy. Nigdy więcej. Byliśmy u niej państwowo, może prywatnie już bada dzieci- ale to tylko świadczy jak bardzo słaby to lekarz.

bardzo dobry lekarz godny zaufania dobrze tłumaczy o chorobie.

bardzo dobry lekarz godny zaufania dobrze tłumaczy o chorobie.

Wspaniała Pani doktor szkoda że więcej niema takich lekarzy, zawsze doradzi przez tel. w razie wątpliwości,próbuje leczyć bez antybiotyków.Naprawdę gorąco polecam Panią doktor.

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała również dla panikujących rodziców.

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała również dla panikujących rodziców.

Nie zawsze używa antybiotyku.Jak już daje to zawsze trafiony.Duzo się uczy wiele wie o nowościach. zawsze robi profesjonalny wywiad.Jesteśmi wdzięczni Polecamy.

Najlepsza lekarka w Trójmieście. Mam dwójkę dzieci i chodzimy do niej od 4 lat. Moje dzieci nie biorą antybiotyków i zdrowieją :). Pani Agnieszka bardzo miła i wizyty nie są drogie. Dodam, że jest bardzo ładna :) i moje dzieci lubią do niej chodzić (o ile można lubić chodzić do lekarza :))

Rewelacyjny pediatra, nie znam lepszego. Wszystko tlmaczy, ma fantastyczne podejscie do dzieci, i cierpliwosc do przejetych rodzicow. Co nawazniejsze stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy, ma rozsadne podejscie do zlecania antybiotykow. Polecam goraco!!!

Lekarz z praedziwego zdarzenia.Z powołania.Od razu widać że ma serce i podejśćie do dzieci.Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

To najlepsza lekarka jaką kiedykolwiek spotkałam. Pierwszy raz na wizycie domowej, od pierwszej minuty pozytywne wrazenie, komunikatywna, zebrała obszerny wywiad, dokładnie zbadała maluszka, przy tym swietne podejście do dzieci, wszystko tłumaczy. goraco polecam. Koszt w gabinecie 50 zł wizyta domowa 60 zł, choc mogło coś sie zmienić. Goraco polecam