dr

Agnieszka Tymińska

Ginekolog położnik, Ginekolog, Cytolog

Gdzie przyjmuję
place 11

ul.Łucka 18, lok.1801/1802
Warszawa
52,232480520,9880974022/654-24-64

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.2/5
Kompleksowość podejścia
4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.2/5
Ilość poświęconego czasu
3.8/5
Uprzejmość
4.2/5
Godny polecenia
4/5
Średnia:
4.15
5 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Bardzo kompetentna Pani doktor. Dziś miałam u niej pierwszą wizytę, czułam indywidualne podejście do przypadku mojej choroby, też do mnie jako człowieka zlęknionego. Pani doktor okładnie mi wytłumaczyła proces leczenia choroby. Wierzę, że mnie wyleczy.

1,0/5

Ta pani nie ma zielonego pojęcia o ginekologi. Widocznie dyplom zdobyła za czasów PRL gdzie wystarczyło donosić na kolegów . Moje dziecko urodziło się w zielonych wodach miało infekcję w czasie porodu. Wyniki badań moczu wskazywały na bakterie jak się okazało a Pani jaśnie doktor chyba pojęcia nie ma na temat wyników badań. Został zrobiony tylko posiew w kierunku jednej bakteri gdzie przy tych wynikach , białko ślad; bakterie dość liczne leukocyty dodatnie twierdziła że żle jest pobrany . Powinna przy tych wynikach zrobić posiew ogólny który by wykluczył inne bakterie. Dziecko urodziło się z bakterią zakaźony został cały organizm przy czym został wypisany po paru dniach do domu nawet tego nie sprawdzili Szpital Św. zofi -należy tego szpitala unikać popełniają błędy a do tego panują u nich liczne bakterie, które również opanowały przewód pokarmowy mojego dzidziusia kleisbela pneumoni jest to bakteria szpitalna Sanepid Powinien zrobić kontrolę w tym szpitalu. A za kilka dni musieliśmy wrócić do szpitala gdyż dziecko już było w stanie ciężkim. Tylko moja szybka reakcja pozwoliła zareagować że coś jest nie tak z dzieckiem. Zdołaliśmy wyjść z tego stanu, widocznie aniołki czuwały nad moją dzidzią nie podarował bym jeśli by coś sie stało mojemu dziecku i tak sprawę nagłośnie jest to niewybaczalny błąd w sztuce lekarskiej za, który powinno się surowo karać. Widocznie nie którzy tak jak Pani Tymińska są nie douczeni a za te błędy popełnione każe jeszcze sobie słono płacić. W żadnym wypadku nie polecam tej Pani. Zastanówcie się 10 razy zanim do niej pójdziecie.Odradzam tak jak również poród w Św. zofii. Jeśli nawet chodzicie do niej ze względu że chcecie rodzić w tym szpitalu to niełudźcie się nic wam nie pomoże nawet nie sprawdzi czy poród przebiegł dobrze, a jeszcze się wykosztujecie.

4,7/5

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże i mimo komplikacji każda wizyta dawała poczucie bezpieczeństwa. To dzięki kompetencji i kompleksowej opiece dr. Tymińskiej. Niestety cena wizyty została tak wywindowana, że jednak chyba przesadna, nawet jak na genialnego lekarza:(

4,7/5

Jestem pacjentką Pani Doktor od prawie trzech lat. Operowała moją chorą szyjkę macicy (rak) i do tej pory monitoruje moje zdrowie. Jestem bardzo zadowolona z Jej sposobu działania- jest bardzo miła, delikatna, kompetentna, zawsze chętna do odpowiedzi na pytania. Przy tym ładna i bardzo zadbana. :) co również jest ważne! Ale największym kłopotem jest lecznica, w której Pani Doktor przyjmuje- dodzwonić się tam można, ale po dniu wiszenia na telefonie, terminy straaaasznie długie(co najmniej miesiąc lub dzwonienie i dopytywanie czy się nic nie zwolniło- jeśli odbiorą). Wizyta droga, ale jak się ma takiego specjalistę to warto zapłacić!!! POLECAM PANIĄ DOKTOR!

5,0/5

Doktor Tymińska to anioł w ludzkiej skórze!!! Polecam każdej kobiecie!!!Jest bardzo dokładna, sympatyczna i naprawdę troszczy się o pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale dzięki niej wiem że będzie dobrze.Jest najlepszym lekarzem pod słońcem.Zawsze służy radą, można się z nią kontaktować na tel. kom. moje zabiegi tak planowała by sama je wykonać, ponieważ bierze odpowiedzialność za swoich pacjentów.SUPER!!!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat