dr Agnieszka Tymińska

Ginekolog położnik, Ginekolog, Cytolog

29.04.2011

Bardzo kompetentna Pani doktor. Dziś miałam u niej pierwszą wizytę, czułam indywidualne podejście do przypadku mojej choroby, też do mnie jako człowieka zlęknionego. Pani doktor okładnie mi wytłumaczyła proces leczenia choroby. Wierzę, że mnie wyleczy.

28.12.2010

Ta pani nie ma zielonego pojęcia o ginekologi. Widocznie dyplom zdobyła za czasów PRL gdzie wystarczyło donosić na kolegów . Moje dziecko urodziło się w zielonych wodach miało infekcję w czasie porodu. Wyniki badań moczu wskazywały na bakterie jak się okazało a Pani jaśnie doktor chyba pojęcia nie ma na temat wyników badań. Został zrobiony tylko posiew w kierunku jednej bakteri gdzie przy tych wynikach , białko ślad; bakterie dość liczne leukocyty dodatnie twierdziła że żle jest pobrany . Powinna przy tych wynikach zrobić posiew ogólny który by wykluczył inne bakterie. Dziecko urodziło się z bakterią zakaźony został cały organizm przy czym został wypisany po paru dniach do domu nawet tego nie sprawdzili Szpital Św. zofi -należy tego szpitala unikać popełniają błędy a do tego panują u nich liczne bakterie, które również opanowały przewód pokarmowy mojego dzidziusia kleisbela pneumoni jest to bakteria szpitalna Sanepid Powinien zrobić kontrolę w tym szpitalu. A za kilka dni musieliśmy wrócić do szpitala gdyż dziecko już było w stanie ciężkim. Tylko moja szybka reakcja pozwoliła zareagować że coś jest nie tak z dzieckiem. Zdołaliśmy wyjść z tego stanu, widocznie aniołki czuwały nad moją dzidzią nie podarował bym jeśli by coś sie stało mojemu dziecku i tak sprawę nagłośnie jest to niewybaczalny błąd w sztuce lekarskiej za, który powinno się surowo karać. Widocznie nie którzy tak jak Pani Tymińska są nie douczeni a za te błędy popełnione każe jeszcze sobie słono płacić. W żadnym wypadku nie polecam tej Pani. Zastanówcie się 10 razy zanim do niej pójdziecie.Odradzam tak jak również poród w Św. zofii. Jeśli nawet chodzicie do niej ze względu że chcecie rodzić w tym szpitalu to niełudźcie się nic wam nie pomoże nawet nie sprawdzi czy poród przebiegł dobrze, a jeszcze się wykosztujecie.

31.03.2010

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże i mimo komplikacji każda wizyta dawała poczucie bezpieczeństwa. To dzięki kompetencji i kompleksowej opiece dr. Tymińskiej. Niestety cena wizyty została tak wywindowana, że jednak chyba przesadna, nawet jak na genialnego lekarza:(

22.02.2010

Jestem pacjentką Pani Doktor od prawie trzech lat. Operowała moją chorą szyjkę macicy (rak) i do tej pory monitoruje moje zdrowie. Jestem bardzo zadowolona z Jej sposobu działania- jest bardzo miła, delikatna, kompetentna, zawsze chętna do odpowiedzi na pytania. Przy tym ładna i bardzo zadbana. :) co również jest ważne! Ale największym kłopotem jest lecznica, w której Pani Doktor przyjmuje- dodzwonić się tam można, ale po dniu wiszenia na telefonie, terminy straaaasznie długie(co najmniej miesiąc lub dzwonienie i dopytywanie czy się nic nie zwolniło- jeśli odbiorą). Wizyta droga, ale jak się ma takiego specjalistę to warto zapłacić!!! POLECAM PANIĄ DOKTOR!

22.02.2010

Doktor Tymińska to anioł w ludzkiej skórze!!! Polecam każdej kobiecie!!!Jest bardzo dokładna, sympatyczna i naprawdę troszczy się o pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale dzięki niej wiem że będzie dobrze.Jest najlepszym lekarzem pod słońcem.Zawsze służy radą, można się z nią kontaktować na tel. kom. moje zabiegi tak planowała by sama je wykonać, ponieważ bierze odpowiedzialność za swoich pacjentów.SUPER!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana