Agnieszka Więckowiak

Psychiatra

Polecam wizyty krótkie ale na temat, w brew panującej opini nie zgadzam się z nimi. Osobiście korzystam od 2017roku i nie mam powodów do narzekania.

Osobiście korzystam od 2017roku i nie mam powodów do narzekania.

Leczę się od 6 lat. Zawsze na Panią Doktor można liczyć. Polecam . Dobry kontakt. Uprzejmość i trafione leki. 👍

Lekarz L4 wizyta trwała 4 minuty za 180 zl, leczeniem to nie można nazwać,nawet nie zdarzyła spojrzeć na pacjenta w 4 minuty

Fachowiec przez duze F.Lecze sie u p.Wieckowiak 17 lat i nie zamierzam zmieniac lekarza.Polecam wszystkim.

Dobry lekarz. Polecam. Leczyłem się wiele lat temu i byłem zadowolony z opieki. Konkretna.

Dobry lekarz. Polecam.
Leczyłem się wiele lat temu i byłem zadowolony z opieki. Konkretna.

Super lekarz znawca tematu jak trzeba to jest do dyspozycji, wielu ludziom bardzo pomogła. Polecam z czystym sumieniem...

Jak czytam te wspaniałe opinie typu-Pani doktor przepisała mi leki po których już się świetnie czuje-ogarnia mnie śmiech,,,jak czytam o kompetencji i zaangażowaniu-ogarnia mnie zaduma,,,,jedna rada dla chcących skorzystać z usług Pani Doktor a szczególnie mundurowych-spójrzcie po kilku wizytach,czy przy nazwisku na karcie macie narysowaną ,,gwiazdkę,lub ,,gwiazdki,-to duży wykładnik mówiący dobitnie czy w przyszłości będzie sukces czy też nie,,,a co owe gwiazdki oznaczają sama Pani Doktor doskonale wie..i to jest horror.....jedna ma Pani doktor zaletę-rzeczywiście jest gwarancją uprzejmości .nie polecam...

.nie polecam...

Potwierdzam wysokie kompetencje i zaangażowanie Pani Doktor. Zawsze znajduje czas pomimo dużej liczby pacjentów, a dobór leków i rozmowa nie pozostawiają wątpliwości co do wiedzy i doświadczenia. Polecam gorąco!

Kompetentna, miła, empatyczna z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Przepisane leki bardzo mi pomogły. Polecam z całego serca Panią Doktor!!!!!

Ja bardzo lubię Panią doktor. Dla mnie jest najlepsza w każdej dziedzinie, którą poruszyłam. Mi pomaga na 200%, polecam.