Agnieszka Witkowska

Laryngolog dziecięcy

Dr Agnieszka Witkowska to laryngolog z powołania. Zawsze dokładnie i cierpliwie wyjaśnia wszystko zarówno nam, jak i naszemu synowi. Nasze wizyty zawsze przebiegają bez stresu, a wyniki leczenia są fantastyczne.

Byłam z moim synem u doktor Witkowskiej na badaniach laryngologicznych i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą, która szczegółowo wyjaśniła nam, co dzieje się z uchem mojego syna. Polecam wizytę u tej specjalistki

Niezawodny lekarz, który poprawnie diagnozuje i przepisuje oraz dobiera właściwe leki. Terminy krótkie, a w sprawach pilnych doktor przyjmuje od razu.

Stuprocentowe zaangażowanie Pani doktor w swoją pracę. Wiele uwagi poświęca pacjentowi i rozmowie, odpowiada szczegółowo na pytania, stosuje skuteczne sposoby leczenia. Polecam.

Laryngolog dziecięcy z powołania i z dużą dozą empatii do małych dzieci. Leczy skutecznie, terminy nie są długie.

Lekarz z tych kompetentnych i zainteresowanych pacjentem. Poślizgi i opóźnienia się zdarzają, bo bywa, że danemu pacjentowi trzeba poświęcić więcej czasu - dla mnie to zrozumiałe i nie mam z tego tytułu żadnych zastrzeżeń.

O pani dr Witkowskiej dowiedziałam sie od sąsiadki, która mi polecila ją, jako najlepszego laryngologa dla dziecka z przerośniętymi migdałami. Inni lekarze od razu kierowali nas na zabiegi i nawet nie podejmowali próby leczenia. Dr Witkowska postanowiła spróbować zmniejszyć migdały i udało się. Mija 9 miesięcy od kiedy dziecko nie choruje. Zabieg wycięcia migdałów oddalił się w czasie i może już w ogóle nie bedzie potrzebny. Polecam serdecznie.

Uprzejma, kompetentna i dokładna pani laryngolog. Wizyta zawsze o czasie, jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło czekać bo są opóźnienia. Doktor kieruje na wszystkie niezbędne badania, dokładnie słucha i stawia trafne diagnozy. Polecam.

Lekarz, który wie jak pokierować leczeniem żeby przyniosło ono szybko efekt w postacji poprawy zdrowia. To z czym nie poradził sobie inny laryngolog, poradziła sobie doktor Witkowska.

Oceniam tak 8/10. Diagnoza trafna, leki dobrze dobrane, do gabinetu weszlam punktualnie aczkolwiek jak na wizytę prywatną to byla ona ekspresowa - dla mnie za krótka żeby wypytać o wszystko.