dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Doktor Ahmed Tantush jest jednym z najlepszych doktórów jakie spotkałam, niedawno miałam u doktora wizytę i zachował się bardzo profesjonalnie, znał się na rzeczy. Gorąco polecam!

Przestrzegam kobiety przed wizytą u tego lekarza. Przez kilka lat byłam jego pacjentką dlatego nigdy nie spodziewałabym się, że może się dopuścić tak niemoralnego i nieetycznego zachowania. Wcześniej leczyłam u niego problemy z tarczycą, a ostatnio prowadził moją ciążę czego bardzo żałuję. Wizyty podczas samej ciąży były przeprowadzone jak należy, jednak kiedy po porodzie pojawiły się pewne problemy laktacyjne dr Tantush ośmielił się przekroczyć granicę relacji lekarz-pacjent. Moją czujność uśpiło właśnie to, że byłam stałą pacjentką. Mężczyźni nie powinni wykonywać tego zawodu. W przyszłości pójdę tylko do kobiety ginekologa. Niech uśmiech tego lekarza nie zmyli Waszej czujności.

Witam, polecam bardzo Pana Tantush.Mily sympatyczny i najwazniejsze co to rzeczowy.Sprawnie i szybko prowadzi badanie.Prowadzę ciąze u doktora i jestem zadowolona

Wczoraj byłam pierwszy raz u Pana Tantush i jestem pod ogromnym wrażeniem uprzejmośći i kompetencji jakie posiada Pan doktor. Dokładnie wytłumaczył mi skad mi sie wzieło moje chorowanie na tarczyce, zdiagnozował odmiane tarczycy, rozwiał wszelkie wątpliwośći jakie miałam. Wykonał własne USG w gabinecie, a przede wszystkim leczy tarczyce tak aby nie wpływało to szkodliwie na inne hormony. Wszystko w bardzo przystepnej cenie. Lekarz godny polecenia! Inni mogą tylko brać z niego przykład.

rewelacyjny....specjalista, komunikatywny. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, opisuje, mówi o objawach. Troszczy się o pacjenta, wnikliwie opowiada o wynikach badań i zmianach w organizmie. Sympatyczny, uprzejmy. Pan Doktor mnie zdiagnozował i jestem na etapie leczenia. Polecam to świetny specjalista.

Przemiły i wyjątkowo dokładny lekarz Dba o pacjentkę i jej komfort. Poświęca badanej odpowiednią ilość czasu i przeprowadza dokładny wywiad.

Przemiły i wyjątkowo dokładny lekarz

byłam u dr kilka razy i jeszcze na pewno pójdę nie raz. bardzo pozytywne wrażenie, jestem zaskoczona jak lekarz może zająć się pacjentem i o niego dbać bo niestety wcześniejsi lekarze tacy nie byli. będę się trzymała pana dr Tantush

Wyjątkowo kompetentny lekarz. Pacjenta traktuje z szacunkiem. Nigdy się nie spóżnia. Nie robi problemów, jeśli potrzeba pilnej konsultacji.

Może to dobry ginekolog ale endokrynolog NIE przez jego lakoniczne podejście mam teraz ogromne problemy

POLECAM DR. TANTUSH ŚWIETNY SPECJALISTA MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE A W SZCZEGÓLNOŚCI PO ZDIAGNOZOWANIU CHOROBY NA KTÓRĄ KILKU LEKARZY MNIE LECZYŁO BEZ SKUTECZNIE .DZIĘKUJĘ DOKTORZE