dr n. med. Aldona Pietrzak

Dermatolog

Pani Doktor z powołania, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, stan swojego zdrowia zawdzięczam dzięki zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu na najwyższym poziomie. Nie tylko widoczne problemy leczy lecz szuka przyczyny danego schorzenia. Ja choruję na choroby uczuleniowe wiele lat, ale to pani doktor dopiero zrobiła mi wszystkie potrzebne badania i efekt leczenia jest zdumiewający. Z całego serca polecam dr. Pietrzak.

Jestem po 1 wizycie skusiło mnie wiele pozytywnych opinii jakże mogłem się mylić. Cała wizyta w prywatnym gabinecie trwała 5-10 minut, pierwsze moje wrażenie brak zaiteresowania pacjentem, nie obejrzała nawet dokładnie moich zmian..oschła . Nie wiem skąd te kometarze o sympatycznej Pani odniosłem inne wrażenie jestem tym niemniej wścieły że wydałem tyle kasy. Szczerze polecam wszytkim z problemami dr Szlendak przynajmniej okazuje zainteresowanie i nie jest taka arogancka i oschła szkoda ze odrazu nie udałem sie do niej a tak straciłam i czas i pieniądze

Nie można w czasie wizyty o nic zapytać, powiedzieć o dolegliwościach czy nawet chorobach na jakie się leczę, a być może mają wpływ na moją przypadłość. Pacjeci przyjmowani niezależnie od numerków, decyduje Pani Doktor, kto ma wejść, gdzie usiąść i kiedy wyjść. Niektórzy siedzą w gabinecie po 1,5 do 2 godz.W jednym czasie nawet 4 osoby! Zupełny brak podstawowych zasad intymności, przy obcych ludziach trzeba wysłuchiwać uwag lekarza. Widać, że lekarz swietny, co z tego jak nie wiem, czy leki, które dostałem stosuję właściwie?Jestem załamany!

Z panią dr spotkałam się w prywatnym gabinecie z którego odesłała mnie do państwowej placówki. Po umówieniu się na konkretną porę przyszła z 2 godzinnym spóźnieniem i w pierwszej kolejności przyjęła pacjentów zarejestrowanych z dalszymi nr, bo ja jako ciężarna mogę poczekać. Strasznie zaganiana, roztargniona, zupełnie zniwelowała jedną ze zgłaszanych dolegliwości ("porozmawiamy o tym następnym razem"). Jak dla mnie jakaś chodząca pomyłka

Nareszcie lekarz, który szuka przyczyny a nie leczy tylko objawy. Byłam z synem u pani doktor, chociaż po ostatniej wizycie u innej lekarki zastanawiałam sie czy warto. Jestem pod wrażeniem kompetencji, KONKRETNYCH ZALECEŃ i uprzejmości a przede wszystkim NORMALNOŚCI. Wyszłam z gabinetu z przekonaniem, że pani doktor wie co robi. Polecam.

Przede wszystkim jest to już dr hab. nauk med. Lekarz - "człowiek", poświęcony dermatologii. Bardzo duże zaangażowanie, przede wszystkim w diagnozowanie, co powoduje, iż leczenie jest proste. Dodatkowa umiejętnością jest zdolność pokonywania wielu meandrów obowiązującej "biurokracji". Sumując przy wielkim profesjonalizmie Pani adiunkt, leczenie staje się przyjemnością z odczuwalnymi pozytywnymi efektami. P.S. Uważam, że inną anonimową opinia w tym portalu nie nieleży się absolutnie sugerować.

Przede wszystkim jest to już dr hab. nauk med.

Beznadziejny lekarz. Ta pani zajmuje się chyba tylko "łatwymi" chorobami bo kiedy przyjdzie do niej pacjent z poważnym schorzeniem to odsyła go gdzie indziej. Zero zainteresowanie z jej strony... Szczerze odradzam.

Rewelacyjna Pani doktor,którą bez żadnych wyrzutów sumienia mogę w 100 % polecić.Odwiedziłem wiele gabinetów dermatologicznych i muszę przyznać, że ciężko jest znaleźć dobrego specjalistę. Gdy już traciłem nadzieję, że ktoś jest w stanie mi pomóc trafiłem do Pani doktor która przyjęła mnie w sposób życzliwy a co najważniejsze, zmiany na skórze zaczęły ustępować już po pierwszym leczeniu jakie zaleciła dr Pietrzak.POLECAM

Miałam problem ,trafiłam do luxmedu, gdzie jakość przyjęć pacjentów jest na wysokim poziomie. Pani doktor jest profesjonalistą, bardzo mi pomogła jestem bardzo wdzięczna i tą drogą chciałam przekazać podziekowania.