dr Aldona Piotrowska-Wichłacz

Kardiolog dziecięcy

Cudowna! Opiekowała się mną w ciąży kiedy pojawiły się komplikacje z rytmem serca u dziecka. Bardzo profesjonalna, dokładna, konkretna i przede wszystkim bardzo życzliwa. po porodzie dalej się o nas bardzo troszczyła i pomagała.

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem niezwykle otwartym dla i na pacjentów. Mój syn został zdiagnozowany prenatalnie przez p. dr a potem prowadzony aż do momentu operacji. Każde echo serca trwało tyle ile tego potrzebowaliśmy, bez pośpiechu, zawsze był czas na uspokojenie dziecka i rodziców:) Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany co pozwoliło nam oswoić się z sytuacją, leczenie obyło się bez nerwowego stania w kolejkach, niepewności, oczekiwania miesiącami na wizyty/termin operacji - to wyłączna zasługa p. dr która się o nas tak wspaniale zatroszczyła. Dzięki Pani dr mój syn jest teraz zdrowym dzieckiem! Nie mam słów uznania i wdzięczności.

W swojej ocenie muszę się cofnąć do roku 2001, w którym jako ciężarna kobieta (30 tydz. ciąży),trafiłam do IMiDz w Warszawie. Moja nienarodzona córka miała poważne zaburzenia rytmu serca. Dzięki tej wspaniałej pani doktor, jej fachowej opiece i psychicznym wsparciu, urodziłam dziecko w dobrym stanie ( udało się utrzymać ciążę do 36 tygodnia). Mam wobec pani doktor ogromny dług wdzięczności i nie zapomnę jej tego do końca życia. Pamiętam o tym każdego dnia. Bo oprócz ogromnej wiedzy medycznej, to kobieta o niezwykłej empatii i dobroci. Polecam z całego serca. B.Bralska

Moja nienarodzona córka miała poważne zaburzenia rytmu serca.

Pani doktor robiła usg serca wraz z konsultacją kardiologiczną mojego dziecka. Przemiła, niesamowicie ciepła i co najważniejsze znająca się na rzeczy lekarka. Rewelacyjny sprzęt kliniki diagmed wraz z taką kompetencją pani Aldony daje pełne zaufanie i pewność wyników. Cena badania również bardzo konkurencyjna. Bardzo bardzo polecam panią Aldonę Piotrowską-Wichłacz. Zaufanie 100%.