lekarz Aleksander Ananicz

Szkoda mówić, do książkowych ciąż ok ale do jakichkolwiek problemów nie ma szans. Dzięki Bogu, że trafiłam wreszcie w dobre ręce do lekarzy z Warszawy- w innym przypadku już bym miała raka trzonu macicy.

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam. Lekarz z powołania. Pomógł mi bardzo. Wzbudza ogromne zaufanie. Nie zamienię go na żadnego innego .

Lekarz w profesjonalny sposób prowadzi leczenie. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dogłębnie analizuje każdy przypadek choroby, dając skierowanie na specjalistyczne badania. Wprowadza miłą atmosferę. Jest w pełni zaangażowany w swoją pracę.

Dr Ananicz to osoba bardzo sympatyczna lecz szalenie roztrzepana... Po niejednokrotnym godzinnym lub dwugodzinnym oczekiwaniu na swoja kolej wizyta trwala okolo 5 minut.Wyczuwalny totalny brak czasu dla pacjentki,byle kolejna i kolejna.Brak dokladnego wytlumaczenia co i jak?Jesli zadasz pytanie to wygralas odpowiedz,jesli nie to trudno.Ceny bardzo wygorowane-mozna wyczuc,ze chodzi glownie o to. Pozdrawiam

Nie polecam, nie wie co robi.Błednie diagnozuje i nie umie odczytać Usg, nawet w 3D.

Doktor prowadził moją ciążę zdecydowanie nie polecam dopóki nie było problemu Pan dr. był miły, ale jak pojawił się na koniec ciąży problem i trafiłam do szpitala to udawał że mnie nie zna. Zdecydowanie nie polecam

Pan doktor uwielbia leczy prywatnie pacjentki, problem powstaje w momencie leczenia panstwowego. Kpi sobie z nich w obecnosci innych lekarzy zwalajac cala wine na kobiete w ciazy. Nie potrafi dokladnie zdiagnozowac i podac ewentualnego leczenia. Straszy mamy ze ciaza jest w zlym stanie. Po konsultacji z innymi lekarzami okazuje sie ,ze nie mial racji. Nie polecam chyba ze ktos ma worek pieniedzy.

Pan doktor źle opisał moje usg, przez jego błąd poród mógł się skończyć tragicznie, dobrze, że drugi raz zostałam zbadana przez innego lekarza, sztuczny uśmiech i uprzejmość to nie wszystko drogie Panie, najważniejszy jest profesjonalizm, wiedza i wykonywanie zawodu z pasją a nie dla pieniędzy

cudowny człowiek,pasjonat swojej profesji,profesjonalny,dokładny,przemiły człowiek,pełen ciepła i życzliwości,świetny specjalista,kazda pacjentka jest dla niego wyjątkowa,polecam!!!!warto czekac w długiej kolejce zeby móc obcowac z tym wyjątkowym lekarzem

CYMBAŁ NIE LEKARZ> ROBIŁ MI CESARKĘ I O MAŁO NIE UMARŁAM. oczywiście jak do niego chodziłam to był sympatyczny. NIE MA KART PACJENTóW PRZY SOBIE. ON JEST TYLKO DOBRY JAK PROWADZI KSIĄŻKOWE CIĄŻE. KOBIETY NIE CHODŹCIE DO NIEGO BŁAGAM