dr n. med. Aleksander Basiak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nie polecam zupełnie. Wizyta na Wronskiego to koszmar. Uprzejmy i traktuje pacjenta jak intruza. Jestem zawiedziona. Jolka

Pana nBasiaka znam od 15 lat, to długi czas. Jest dobrym lekarzem, a przede wszystkim dobrym człowiekaiem. Aneta Bronś, Wrocław

Aneta Bronś, Wrocław

Ważniejsi dla niego niż mały pacjent są studenci - niestety tak jest w klinice. Jednym uchem słucha, drugim mu wszystko wylatuje, ciągle myli się przy wypisywaniu recept i dokumentów a człowiek lata z małym dzieckiem między apteką a kliniką po poprawki. Jak dla mnie może i wiedzę książkową na temat cukrzycy ma. Co do wiedzy praktycznej szczególnie jeśli chodzi o leczenie przy pomocy pompy insulinowej to jest żałosne.

Od dziesieciu lat pan doktor leczy moje dzieci. Polecam wszystkim! Jest dokladny, kompetentny, skuteczny. Przyjaznie nastawiony do swojego małego pacjenta. Jego diagnozy sa zawsze trafne. W moim przekonaniu najlepszy pediatra.

NIE POLECAM a nawet odradzam!!!!!Bardzo słaby kontakt,bez tłumaczenia czegokolwiek ,dziecko sie bało,ja zreszta teraz juz tez i dlatego idziemy do nastepnego specjalisty po porade

Od wielu lat mam problemy z tarczycą. Pomimo odwiedzeniu wielu specjalistów Pan doktor jako pierwszy dokładnie opisał mi co mi właściwie jest. jest osoba bardzo kompetentną, interesuje się najnowszymi wynikami badań na świecie. Polecam.