Aleksander Gostkowski

3,6
3,9

Aleksandra

18.02.2015

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.

08.05.2012

Trafiłam do Pana doktora parę lat temu. Od tej pory zawsze ratuje mój kregosłup kiedy juz jest naprawdę źle - tzn. raz na dwa trzy lata, bo na tyle wystarcza mi seria zabiegów. Polecam w 100%. To naprawdę profesionalista. I "zlote rece" na kregosłup. Potrzeba tylko trochę wytrwalości i zaufania, bo zabiegi dzialają dopiero po jakimś czasie, nie od razu. Oby więcej takich lekarzy.

05.02.2012

Chodzę regularnie, po kazdej wizycie jest coraz lepiej. Polecam

Chodzę regularnie, po kazdej wizycie jest coraz lepiej. Polecam

01.08.2011

załatwianie swoich spraw prywatnych w czasie pracy oraz podejscie do pacjenta pozostawiają bardzo dużo do życzenia.A jeżeli chodzi o wiedze medyczną to wiecej dowiedziałem sie od lekarza rodzinnego niż od pana doktora

08.12.2009

małomówny, na pytania odpowiada krótko i nie wyjaśnił mi co mam ze sobą zrobić. może przemęczony ??

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bytom"?

Bytom Żeromskiego

Zawiszy Czarnego 6/189
Katowice

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Specjalistyczna Praktyka Lekarska