Aleksander Gostkowski

50,350574318,91451460 32 280 71 15
alegost@esculap.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.07Wt28.07Śr29.07Czw30.07Pt31.07So01.08Nd02.08
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.1/5
Średnia:
4.05
8 opinii

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.

Trafiłam do Pana doktora parę lat temu. Od tej pory zawsze ratuje mój kregosłup kiedy juz jest naprawdę źle - tzn. raz na dwa trzy lata, bo na tyle wystarcza mi seria zabiegów. Polecam w 100%. To naprawdę profesionalista. I "zlote rece" na kregosłup. Potrzeba tylko trochę wytrwalości i zaufania, bo zabiegi dzialają dopiero po jakimś czasie, nie od razu. Oby więcej takich lekarzy.

Chodzę regularnie, po kazdej wizycie jest coraz lepiej. Polecam

załatwianie swoich spraw prywatnych w czasie pracy oraz podejscie do pacjenta pozostawiają bardzo dużo do życzenia.A jeżeli chodzi o wiedze medyczną to wiecej dowiedziałem sie od lekarza rodzinnego niż od pana doktora

małomówny, na pytania odpowiada krótko i nie wyjaśnił mi co mam ze sobą zrobić. może przemęczony ??

Profesjonalista w kazdym calu.Polecam kadzemu,ktory szuka lekarza tej specjalnosci

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

Jeden z naprawde niewielu lekarzy naprawde znajacych się na terapii manualnej kręgosłupa

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny