Aleksander Gostkowski

Neurolog

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.

Trafiłam do Pana doktora parę lat temu. Od tej pory zawsze ratuje mój kregosłup kiedy juz jest naprawdę źle - tzn. raz na dwa trzy lata, bo na tyle wystarcza mi seria zabiegów. Polecam w 100%. To naprawdę profesionalista. I "zlote rece" na kregosłup. Potrzeba tylko trochę wytrwalości i zaufania, bo zabiegi dzialają dopiero po jakimś czasie, nie od razu. Oby więcej takich lekarzy.

Chodzę regularnie, po kazdej wizycie jest coraz lepiej. Polecam

Chodzę regularnie, po kazdej wizycie jest coraz lepiej. Polecam

załatwianie swoich spraw prywatnych w czasie pracy oraz podejscie do pacjenta pozostawiają bardzo dużo do życzenia.A jeżeli chodzi o wiedze medyczną to wiecej dowiedziałem sie od lekarza rodzinnego niż od pana doktora

małomówny, na pytania odpowiada krótko i nie wyjaśnił mi co mam ze sobą zrobić. może przemęczony ??

Profesjonalista w kazdym calu.Polecam kadzemu,ktory szuka lekarza tej specjalnosci

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

Jeden z naprawde niewielu lekarzy naprawde znajacych się na terapii manualnej kręgosłupa