Aleksander Granicki

Sosnowiec
50,272346519,1423331

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.55
64 opinie

Zgadzam się z poprzedniczką.Ten człekokształtny lekarzyna mnie także oświadczył że moje opisy RM to bzdury a ostatni to jak to powiedział "wymysł lolka, lolek zawsze musi coś napisać" To kretyn jest i tyle.

Dziś byłam u tego pana i myślałam że po wizycie popełnię samobója. CHAM impertynent cwaniak. Mam problem z kręgosłupem lędźwiowym leżałam w szpitalu w pampersie nie mogąc ruszyć nogami a on mnie dziś cudownie ozdrowił. Pracuję w sklepie ciężka praca i niestety wysunęły mi się 3 dyski na raz. Ale dziś jestem już zdrowa w mniemaniu tego pana i mam zap... ć bo bez słowa stwierdził ze inni lekarze opisujący tk czy mri to debile on wie lepiej. Nie życzę panu źle ale każdy z nas zdrowy jest do czasu.

Skończony idiota i kretyn. Odmówił mi renty pomimo długotrwałego leczenia. Po dwóch operacjach, i trzeciej wkrótce, dla niego jestem zdolny do pracy. Na szczęście po odwołaniu, komisja w Chorzowie podważyła i unieważniła jego decyzja. Większego gbura i niekompetentnego lekarza dawno nie widziałem. Typowy wyrobnik ZUS-u. Wszystkie poprzednie opinie negatywne sa w 100% prawdziwe.

Miałem do czynienia z tym PANEM i uważam, że większego buca to już chyba nie ma, jego zdaniem nadaję się do dotychczasowej pracy, chociaż wyniki badań oraz decyzja lekarza prowadzącego jest całkowicie inna. Zastanawiam się jednak nad pójściem do lekarza medycyny pracy z decyzją wydaną przez Pana Doktora. Jeśli lekarz pozwoli mi na pracę na podstawie decyzji orzecznika to wtedy wrócę do pracy, jeśli jednak będzie miał rację mój lekarz prowadzący i nie dam rady pracować to chyba będę zmuszony wystąpić na drogę sądową przeciw panu doktorowi oraz ZUS-owi.

Wczoraj byłam na komisji w Zus nie pierwszej z resztą bo przebywam na zasiłku rehabilitacyjnym i ten pan właśnie mnie go pozbawił.Takiego gbura to jeszcze nie widziałam czy chama w mowie to nie wiem bo jedyne pytanie jakie mi zadał to jak się czuje i to było na tyle.Podważył opinie neurologa prowadzącego,wynik rezonansu magnetycznego ze Szpitala Górniczego,opinie orzecznika Zus neurochirurga z Szpitala Górniczego do którego Zus mnie sam wysłał na konsultacje w październiku 2012 ( w opinii było jednoznacznie napisane dalsza rehabilitacja konsultacja z ortopedą)u ortopedy też byłam w styczniu i marcu zalecił leczenie farmakologiczne i dalszą rehabilitacje.Leczenie farmakologiczne rozpoczęłam na zabiegi terminy kosmiczne więc lekarz neurolog wypisał skierowanie do sanatorium.Zostałam pozbawiona przez tego pseudo lekarza rehabilitacji bo w jego mniemaniu mogę swobodnie wrócić do dotychczas wykonywanej pracy a pracuje w sklepie. Mam zwyrodnienie kręgosłupa Th i w odcinku l-s,rozluźnienie pierścieni włóknistych,wypuklenie krążka mk z uciskiem na worek oponowy itd.W Zus-ie mam udokumentowane w teczce chorobę od 2008 roku gdy pierwszy raz mnie połamało i chorowałam wtedy niespełna 6 m-c wróciłam do pracy potem w roku 2009 też chorowałam jakieś 3 m-ce,2010 mam przebytą rehabilitacje stacjonarną z ZUS i wreszcie 2012 tak mi kręgosłup dał do wiwatu że ledwo chodziłam (wszystko mają w dokumentach .Wczorajsza komisja była cudem bo ponoć jestem zdrowa!!!!!!!!na pewno tak tego nie zostawię i składam odwołanie.Ludzie wystrzegajcie się tego człowieka jak ognia.

Buc!!! życzę mu takiego zdrowia do jakiego doprowadził mnie, doprowadził mnie do trzech udarów,przez niego teraz jeżdżę na wózku, życzę mu tego samego tz. opieki drugiej osoby. nie nadaje sie nawet do leczenia zwierząt, nie ubliżając zwierzętom.

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.Niestety nie moge sie zgodzić z tymi pozytywnymi ja również miałem przyjemnosc a raczej nie przyjemnosc z tym Panem

Niedawno byłam u dr Granickiego w ZUS. Jestem naprawdę schorowana. Poświęcił mi rzeczywiście dużo czasu. Był kompetentny i fachowy. Nie będę ukrywać , jak się okazało , że idę do Jego gabinetu to się bałam ( po przeczytaniu innych opinii ). Ale szybko mój stress minął.Był naprawdę w porządku. Właściwie tylko 1 raz trafiłam w ZUS na b. nieprzyjemnego orzecznika ( nigdy go nie zapomnę)i na pewno nie był to Pan dr Granicki. Muszę i chce wystawić bardzo pozytywna opinię temu lekarzowi.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego kogoś nawet swojemu wrogowi. Mialam komisję ZUS, potraktowano mnie tak jak teraz czytam w opiniach, po chamsku, gburowato, ów człowiek? nawet nie był łaskaw wysluchac co mam do powiedzenia ani zapoznać się z dokumentacją medyczną i badaniami. Krzyczal na mnie, był arogancki, gdy coś mówiłam co mówil inny specjalista i mialam to udokumentowane na papierze wraz z pieczątkami ect. stwierdził, ze jego to nie obchodzi, on wie lepiej, śmiał mi się w twarz mowiąc, ze nic nie dostanę, "że tak powiem uzdrowił mnie" a jeszcze w kwietniu wg. swojej własnej opinii bylam niezdolna do pracy. Aktualnie jestem w stanie wnieść donos na policję, do prokuratury. potrzebuję tylko inne osoby, które przeżyły to samo co ja aby również zdecydowały się zeznawać. Zainteresowane osoby prosze o kontakt na maila: mika.kama@wp.pl

Kompletne dno !!! Lepiej tę kasę przepić lub wydać na dziwki. To NIE LEKARZ , to zwykłe ..... Nawet nie ma określenia !

Absolutnie omijać z daleka pomijając opinię upodla pacjętów.

Po przeczytaniu opinii o dr Granickim jestem chcę napisać że się nie zgadzam z większością.Dzisiaj niespełna dwie godziny temu byłem na komisji ZUS w Sosnowcu.Owszem jest szorstki, ale nie chamski.Gdyby nawet negatywnie ocenił mój stan zdrowia nie miałbym pretensji, gdyż żadnych twardych papierów nie przyniosłem.Tak się jednak nie stało.Nie bywam często u lekarzy.Ten zrobił na mnie wrażenie kompetencją. Poświęcił na koniec sporo czasu na niekonwencjonalne uwagi na temat mojego zdrowia i przekonująco wskazał przyczyny dając wskazówki na co można z tym zrobić.Zrobił na mnie duże wrażenie.

Ludzie uciekajcie od tego idioty jak mozna postepowac tak z chorym Alesam mlody juz nie jest i zycze mu aby spotkal na swojej drodze taki sam typ jak on sam. A moze trzeba glosno powiedziec ze zaden z niego lekarz i niech nie podwaza kompetencji innego zdolnego lekarza ktora moze chormu pomoc, To wredny typ

zycze mu aby kiedys został tak potraktowany

HA HA.BEZ KOMENTARZA.CO TU KOMENTOWAĆ?MOJA OPINIA JEST NEGATYWNA.

Ale jak wzywają do ZUS-u, to nie ma sie wyboru. Też miałem pecha i za każdym razem trafiałem na tego lekarza. Widzę, że wszystkie zamieszczone tu opinie są zdecydowanie negatywne. Szanowny Panie Granicki, poczytaj Pan opinie o sobie. Palant i kawał sk.... Że też nie ma siły na takiego lekarza

Zatrudniony w ZUSie po to by zwiększać bezrobocie i biedę w regionie. Bo chorzy ludzie nie będą pracować a nie mając świadczeń (dzięki panu doktorowi) będą żebrać na ulicach. I po co płacimy składki ??????

IDIOTA NAWET PSA BYM DO NIEGO NIE ZAPROWADZILA!!! ALE ZUS TO CO INNEGO PEWNIE NAJLEPSZY PRACOWNIK! PALANT

dr.Granicki to totalne DNO jeżeli chodzi o lekarza!!! Cham i buc do potęgi ętej!!! Zero zrozumienia pacjenta tylko kpina i samo obrażanie!!! Nie mam sił i czasu aby opisywać tego impertynenta ale ostrzegam wszystkich ludzi przed tym pseudo lekarzem!!!

Kawał s.......na .Kto dał mu takie uprawnienia ?

Proszę o dodanie w punktacji pozycji z wartością zero "0" Wczoraj podważył diagnozy wielu wybitnych lekarzy specjalistów z naszego kraju. Spowodował, że przez te 10 minut poczułam się upokorzona i poniżona. Dlaczego kierowani są do niego ludzie z problemami neurologicznymi i psychiatrycznymi? Bo są najsłabsi, by postawić się takiemu człowiekowi. To jest niezgodne z Wszelkimi Wartościami Moralnymi co ten człowiek wyczynia z innymi osobami. Współczuję wszystkim, którzy będą zmuszeni poznać osobiście tego Pana. Liczę że kiedyś trafi na równego przeciwnika.

Ten lekarz to dno,sługus instytucji w której pracuje,czyli ZUS.

Dno. Ten lekarz zasługuje na tytuł najgorszego lekarza w Polsce

kawał podłego człowieka po prostu cham

Uważajcie by nie trafić na tą osobę, Omijajcie go z daleka. Pracuje w takiej instytucji jak ZUS 35 lat.Uważa się za nie wiadomo co a jest 0. Bardzo współczuje tym osobom które miały z nim kontakt. Dla czego taka osoby jeszcze tam pracuje. Przez niego piszą osoby że chcą popełnić samobójstwo. SZOK !!!

Witam Wszystkich, postanowiłem napisać informację nt. wizyty w ZUS w sprawie podważenia celowości wypłacania mi zasiłku chorobowego. Ponieważ nigdy nie chorowałem i po raz pierwszy miałem wypadek w pracy, pismo z ZUS-u o zasadności zasiłku mnie zszokowało. I jak każdy - zacząłem czytać, co mnie czeka w sosnowieckim ZUS-ie przed orzecznikiem. To, co sobie wyobraziłem po przeczytaniu o aferach i o postawie lekarzy nie mieściło mi się w głowie i jechałem z duszą na ramieniu spodziewając się chamstwa, traktowania z góry, pytań poniżej pasa itd. Na spotkaniu okazało się, że prawda opisywana na portalach czy forach ma się nijak do mojej rzeczywistości. Nie miałem skopiowanych nawet wszystkich wyników badań, bo leczę się u rożnych lekarzy, a pismo dostałem od ZUSu na 1 dzień przed terminem stawienia się na opinię. Orzecznik, lekarz spojrzał w dokumentację, zadał kilkanaście fachowych pytań, zbadał o ciśnienie, dopytał o kolejne rzeczy i tyle. PISZĘ TO DLATEGO, BY CHORZY NIE DENERWOWALI SIĘ ZBYTECZNIE I NIE MYŚLELI ZA LEKARZY. Jesteśmy biednym państwem i rzeczywiście powinniśmy szukać oszczędności. Sam znam ludzi, którzy kombinują jak wyrolować pracodawcę, żonę czy kolegę. To mentalność Polaków, którzy dzięki takiej postawie oszukują sami siebie i narażają prawdziwie chorych ludzi na stres. Jedna zakała może rzucić złe światło na innych. Dlatego ci, których spotkała choroba, wypadek czy inne nieszczęście powinni szukać pomocy. A ci, którzy udają, symulują, kierują się partykularnymi interesami czy narażają uczciwych na coraz wyższe podatki - powinni zapamiętać, że na szczęście za nich weźmie się państwo.

Człowiek światły wśród fartuszkowych krasnali

Użytkownik anonimowy Anonim 77.254.30.126 Komentarz: Wszystkie komentarze są prawdziwe i adekwatne do osoby p.Granickiego . Pana , bo na tytuł doktora nie zasługuje .Widocznie studia kończył w czasach za tzw " ojciec konia sprzedał-dziecko zostało lekarzem". Powinien mieć dożywotni zakaz kontaktu z pacjentem!!! To po prostu cham a nie lekarz

W gabinecie powinien miec komore gazowa szybko ZUS Sosnowiec pozbył by się chorych ludzi nienawiść bije z jego twarzy .Przezyłam koszmar niewiem kiedy sie pozbieram

zus w sosnowcu zatrudnia tylko takich "lekarzy" którzy do pracy np. w szpitalu się nie nadają bo tam potrzebne są odpowiednie kwalifikacje a do siedzenia za biurkiem szczególnie tym zusowskim tych kwalifikacji nie potrzeba tam nawet małpa da radę.

Swoją wizytę u tego "miłego" pana pozwolę sobie skomentować w postaci haseł: "FACHOWOŚĆ"- wystarczyły 3 pytania w zakresie wywiadu i rzut okiem na przyniesioną prze zemnie dokumentację leczenia, by stwierdzić,że zasadniczo nic mi nie jest oraz nie kwalifikuję się do leczenia neurochirurgicznego. "PEWNOŚĆ"- bo na moje nieśmiałe próby zasugerowania mu, że wcześniejsi lekarze (neurolog,ortopeda) wysnuli inne wnioski (dotychczasowe diagnozy wykazały u mnie rozszczep kręgosłupa, stenozę kanału kręgowego, dyskopatię kręgów z uciskiem na lewy nerw kulszowy i niedowład nerwu strzałkowego),pewnym głosem stwierdził że nic takiego nie widzi, patrząc, przepraszam rzucając okiem na odpis z badania TK, dodając, iż jest to poradnia (sic)specjalistyczna i tu cytuję "za panem są drzwi,jeśli się panu nie podoba. Zbyt długo pracuję by słuchać pacjenta". "SZYBKOŚĆ" bo cała moja wizyta u tego wg tabliczki na drzwiach lekarza trwała niecałe 10 minut, z czego wywiad, rozpoznanie i diagnoza ok. 4 minut. "DOKŁADNOŚĆ" bo przez następne 6 minut zostałem dokładnie zmieszany z błotem. "UPRZEJMOŚĆ" bo na moje pytanie co teraz mam robić lub ewentualnie gdzie się leczyć, uprzejmie odpowiedział cytuję "z przeproszeniem, guzik mnie to obchodzi.",a gdy ze łzami wściekłości podziękowałem mu za "rzetelną" poradę uprzejmie poradził mi, żebym tu więcej się nie pokazywał. "MISTRZOSTWO" bo do perfekcji opanował sztukę chamstwa, niekompetencji, metod upodlenia pacjenta i innych sztuczek które nie są raczej przyjęte w cywilizowanym świecie. "SZYBKA EMERYTURA" dla tego pana, bo tylko tego można Nam pacjentom życzyć (chociaż czytając komentarze większość ludzi widziała by dla tego pana szybką cegłę spadającą z dużej wysokości). P.S.: Kiedy pomyślę, że jeszcze 4 tygodnie temu cieszyłem się jak dziecko, ze trafił mi się taki szybki termin i to w Wojewódzkiej Poradni..., no cóż, piękne złego początki. Aha dla takich "lekarzy" ocena 1 jest krzywdząca w stosunku do trzeciorzędnych pomocników ślepego szamana gdzieś na wielkim zad..iu.

Myślałem , że jestem jedyną osobą którą ten człowiek doprowadził do takiego stanu, ale po przeczytaniu komentarzy czuje ,że nie tylko ja będe go przeklinać latami. Tak naprawde to wiele moge powtórzyć z komentarzy moich poprzedników. Po dwóch minutach "komisji" dowiedziałem się że absolutnie nie dostane świadczeń rehabiliatacyjnych bo jestem zdrowy, a to że czeka mnie jeszcze w tym miesiącu skomplikowana operacja jest moim i mojego lekarza prowadzącego chorym wymysłem. Mam wracać do pracy a pracodawcy powiedzieć ,że po prostu nie jestem w stanie pracować, zresztą tego Pana to nie interesuje bo ZUS nie jest Kasą Zapomogową. Każda próba rozmowy kończyła się kategorycznym jej przerywaniem przez tego Pana i komentarzami ,że to nie jest targ i mam juz do niego nic nie mówić. Całą komisje tj. ok 8 minut przeklepał w klawiature komentując to że śmiałem zawracać mu głowę całkowicie nie przygotowany na komisje, tj że nie mam dokumentów ze szpitala w którym dopiero mam sie znaleźć. Chociaz moja odporność psychiczna jest naprawde spora wyszedłem, a raczej mnie wyrzucono wykończony i upodlony.Fajnie że jest to forum, bo można się wypisać, ale obawiam sie że nasze komentarze nic nie dadzą. A jeżeli chodzi o te pozytywne komentarze to nie wiemy przecież jakim jest lekarzem jak zapłaci sie mu kase za wizyte. Płacimy takie kosmiczne pieniądze ZUSowi a wtedy kiedy potrzebujemy od nich pomocy ( w moim przypadku na dwa i pół miesiąca) trafiamy na takiego niekompetentnego ignoranta. Pewnie gdybym oszukiwał całe zycie to bym na niego nie trafił, a tak dostałem nagrode od losu za uczciwość. Życze wszystkim zdrowia, a nie cudownego ozdrowienia przez pana Granickiego.

Pierwszy raz spotkałem się z takim lekarzem,który nie patrzył na badania,wyniki,a na lekarza który to wszystko opisał.Byłem u niego na komisji w zus w Sosnowcu badanie trwało około 4-5 minut,tyle zajęło pisanie na komputerze,mam choroby neurologiczno-ortopedyczne,a on skierował mnie do kardiologa.Naprawdę fachowiec.

Cham i łapówkaż .Nadawał by sę na lekrza SS.

żałuję że na tej tabelce nie ma zera ponieważ o de mnie mógłby tylko tyle dostac jest z niego kawał gnoja chama poznałam go na komisji lekarskiej każdy kto wchodził do niego wychodził z płaczem tak samo było ze mną w ciągu 2 minut bo tylko tyle tam byłam zostałam wyleczona ale na takich ludzi jak on jest jeszcze odwołanie na którym byłam i dostałam swiadczenie o które się starałam chciałabym zobaczyc jego minę jak zobaczy ze podważyli jego słowa

bylam u niego 2 razy na konsultacij,za kazdym razem inna opinia,zmarnowalam czs i skierowanie,teraz juz wiem dlaczego uzdrowiciel,nie polecam....

Id..ta, nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Pseudo Lekarz nie wart złamanego grosza, nie kompetentny, nie mający pojęcia o swojej pracy i o tym co miał robić, zamiast pomagać chorym, oskarża ich o symulowanie. Pacjent bez nóg jest dla niego sprawny do pracy, bo przecież może chodzić na rękach albo uszach. Nie miły, arogancki, nie przyjemny, nie interesuję się chorym, nie czyta historii choroby, nie wie co mówi, nie umie badać, nie umie leczyć. Hańbi zawód lekarza. W moim odczuciu najgorszy lekarz z jakim miałem kontakt, cham i prostak! Nie polecam. P.S do zwierzchników pana "lekarza" : zróbcie coś z nim bo ośmieszacie całą instytucją ZUS-u!

Ten gość fantastycznie prezentowałby się w mundurze SS w wieży Tygrysa albo Pantery ! Mordę ma jak ulał !Wydaje mu się,że ma ogromna władze.Na szczęście tylko mu sie wydaje że chory to znaczy niepotrzebny.Panie i panowie mam dwie wiadomości: dobrą i złą. Od której zacząć? Od dobrej,zła może poczekać,a więc dobra dla Granickiego: Krzyczymy Hurrrra- dziś znowu wpadnie mu parę groszy ,a zła dla nieszczęśnika,który staje przed takim...: posłuchaj,,pana,,i ,,skończ ze sobą",całe zycie płacisz składki i utrzymujesz takiego drania.Jeszcze na słow kilka od pracującego na ZUS Murzynka:Do likwidacji wasze pałace i płace Orzecznikami winni być lekarze normalni w dosłownym tego słowa znaczeniu,na jednej posadzie,absolutnie niezależni od ZUS-u,w pokojach koniecznie kamery-takie jest moje zyczenie.Za nasze pieniadze dupy plaszczą i nie liczą się z nikim Przypominam,żaden łaski nam nie robi,to jest ich praca,nasza płaca.

Jeśli znajdzie się osoba,która może cokolwiek zrobić dla tych,którym tą siłę odebrał ,jeśli wytoczy mu proces za sposób w jaki traktuje chorych ,kilka osób dołoży się do prawników.Właśnie pilnujemy na zmianę naszą sąsiadkę ,która jest po kilku próbach samobójczych,a po komisji z jego udziałem odkręciła kurki od gazu,gdyby nie wrócił jej mąż,strach pomyśleć do czego mogłoby dojść!

Witam.Co nie wiecie,że Sosnowiecki ZUS ma czołowe miejsce w kraju za przekręty ,łapownictwo i niekompetencję orzeczników?Nie oglądacie TV,gazet nie przeglądacie?No cóż,ZUS potrzebuje takich hien jak Granicki w swoim grobowcu.To łapiduch i prostak ,bez zielonego pojęcia o neurochirurgii czy neurologii.Miano ,,lekarza" -słusznie ktoś tu napisał- dostał za kunia,bo to wiejski szczur.Yhaaaa.Potrafi zadusić ofiarę - burak.Byłem u niego raz i THE END-wali padliną jak z murzyńskiej chaty.Bezczelny,stary *** podniecający się na widok cudzego cierpienia .Czego wy chcecie?Widzieliście chama z kulturą? Spox-przyjdzie kryska na Matyska takie mendy też zdychają.Nie wierzyłem własnym spodkom,aż się spociłem.Qwa,napisali tu czystą prawdę!Cały Śląsk bębni ,że znęca się psychicznie i pastwi nad chorymi,wydziera ryja,dołuje na maksa i namawia do samobójstwa!Yaaaaaa...Dla siana /dostają premię miesięczną i kwartalną za każdą odebraną rencinkę/to dobija chorych, podcina im skrzydła tak ,by nie byli w stanie się podnieść-utylizacja to jego specjalizacja.Qurde,nie mogę zrozumieć,jak to możliwe, żeby taki banan,widząc kogoś pierwszy raz,potrafił w ciągu kilku minut ocenić stan zdrowia i jednym machnięciem swojego sflaczałego pędzla przekreślić długi i ciężki wysiłek specjalistów i profesjonalistów z tytułami profesorskimi,specjalistów tych nielicznych,ale prawdziwych lekarzy?Jasnowidz czy demon?Gdzie są jego przełożeni z ZUS,gdzie prokurator? Jak można chorym podsuwać propozycje ,,skończenia ze sobą"!To p***psychol!Sam się *** powieś,wypchaj sianem swoich potomnych i uduś krzywdą ofiar!Winę za działania takiego pseudo orzecznika ponosi ZUS oraz lekarze znający pacjenta i historię jego choroby od A-Z.To oni do cholery leczą i wiedzą najlepiej kto jest zdolny do pracy ,kto nie.Jak mogą pozwolić na podważanie swojej fachowości,kompetencji i uczciwości?To ZUS i orzecznicy oraz ci u których się leczymy są winni takich horrorów!Jak to możliwe,że często diagnoza kilku specjalistów jest błędna,a jeden -orzecznik zusowski to wychwyci i uzdrowi? Tylko mamona się liczy?Leczą,ratują życie,by później jakis*** oblał wszystko szambem udając Boga,nie dając szansy zazwyczaj wegetacji?To jakiś absurd.Ten knur pracuje w górniczym ,ma ksywkę ,,ŚMIERĆ" i ,,siano". Quwa, jak tego s*** nienawidzą to głowa mała. W grudniu mam termin na operację tfu, niech mnie nawet ta k*** z kosą nie dotyka!Ciekawe czy znajdzie się ktoś ,kogo ta sprawa zainteresuje,a może ukryta kamerka,jakiś reportaż-sam przecież o to się prosi,chyba zdaje sobie sprawę z tego co robi czy papierki rozum uśpiły?Mi to może jedynie kunia zwalić ,operować będzie mnie ,,szeryf".Wyrazy współczucia wszystkim,którzy mieli lub będą mieć z nim kontakt,zjednoczcie się ludziska i zróbcie coś z tym s** ,nie pozwólcie mu decydować o Waszym życiu!

Kompletny ignorant i cham.Neguje decyzje profesorskie i specjalistyczne .Upodla i uzdrawia pacjentów dla dodatkowej kasy,bez jakiegokolwiek sumienia!Kompletne dno!Mało fachowy,nieuprzejmy interesuje go głównie ile może zarobić,szkodzi chorym i unika konsekwencji.Jego koledzy mają wątpliwości czy w ogóle zna specjalizację czy tylko mu się wydaje,że ją zna.Ogólnie ma opinię małego człowieczka bez kultury osobistej,niekomunikatywnego,dla którego liczy się tylko siano!Ostrzegamy przed tym lekarzyną,który psuje opinie prawdziwym fachowcom,doprowadza swoimi diagnozami i opiniami do dramatów, później unika konsekwencji.Dobre komentarze pisze sobie,złe kolegom.

BYŁAM U NIEGO NA KOMISJI TO GBUR JAKICH MAŁO,NIE SĄDZIŁAM ŻE SĄ TAKIE ŚWINIE,TERAZ BĘDĘ PONOWNIE STAWAĆ NA KOMISJI AŻ SIĘ BOJĘ

Żona stawała na komisji i miała nieszczęście trafić na tego L...(ekarza??!)aika!! "badanie" trwało 2 min - nawet nie zapoznał się z dokumentacją !! Żona cierpi na depresję i po tej wizycie dochodziła do siebie ponad dwa tygodnie - jak można komuś takiemu pozwolić na kontakt z chorym człowiekiem!!! Nawet nie chodzi tu o to że uzdrowił ją w ciągu minuty, ale o to że mówiąc tak do chorego psychicznie człowieka jest odpowiedzialny za to jakie będą konsekwencje takiej diagnozy - a były!! Żona miała kolejną próbę samobójczą bo po jego oświadczeniu "jest Pani zdrowa - to do roboty!! żadne nagranie Pani nie pomoże" nie wiem o co gościowi chodziło bo nikt niczego nie nagrywał (chyba obsesja po poczytaniu opinii ludzkich) - żona postanowiła pójść do pracy i oczywiście w kilku kolejnych miejscach się nie sprawdziła więc depresja powróciła ze zdwojoną mocą - to nie jest nawet człowiek tylko jakiś mutant je...ny !!

moze gdybym dala w kopercie...bo podobno bierze..bylby milszy i poswicil mi wiecej czasu...

Te pozytywne opinie o sobie chyba sam pisze lub jego znajomi...nic dodać nic ująć. Szkoda się wysilać. Tego człowieka nikt i nic już nie zmieni.

Bylam u Pana Doktora badana w czerwcy,zaskoczyl mnie nowym rozpoznaniem,sugerowal koniecznośc pilnej operacji. Wczoraj powrocilam do domu ze szpitala.Wiem że uratowal mi życie. Gorąco polecam

Zdecydowanie polecam,kompetentny,dokładnie poinformowal mnie o chorobie i sposobach leczenia.

A ja nie rozumiem tych wszystkich opini. Byłam u Pana Doktora w przychodni, był miły, dokładnie wytłumaczył i pokazał na wyniku rezonansu gdzie leży przyczyna mojej choroby, dał skierowania na dodatkowe badania i odpowiedział cierpliwie na każde pytanie. Mam wrażenie, że te opinie to jakaś zemsta tych, którzy nie dostali renty.

Wszystkie komentarze(nie biorę pod uwagę nr4)są prawdziwe i adekwatne do osoby p.Granickiego . Pana , bo na tytuł doktora nie zasługuje .Widocznie studia kończył w czasach za tzw " ojciec konia sprzedał-dziecko zostało lekarzem". Powinien mieć dożywotni zakaz kontaktu z pacjentem!!!

Całkowicie zgadzam się z opiniami zamieszczonymi powyzej. To gbur i chamowatyn człowiek , wydziera się na pacjeta i wyprasza za drzwi , na drugi raz to chyba faktycznie trzeba nagrac taka rozmowe i przsłac do tv lub do redakcji jakies gazety bo człowiek chory to nie świnia i wgody sposob powinien byc przyjęty przez lekarza.

Wszyscy którzy zostali poniżeni w zusie powinni złość sprawę do prokutatury ponieważ pewne zachowanie urzędnika państwowego określa kodeks karny i jedneczeńnie n mocy art.62 kpk nalży wystąpić o zadośćuczynienie za znieważanie i działanie na szkodę pacjęta przeciwko zus i lekarzowi orzecznikowi jako współwinnym. ZUS zezwalając na takie praktyki dopuszcza się również gwałcenie prawa. I pisze tu poważnie. jednocześnie zawsze należy na komisję w zus brać ze sobą dyktafon i w takim przypadku dokladnie opisać co się stało i że mamy nagranie komisji i wysyłamy na kontakt@tvn24.pl. Piszę to z własnego doświadczenia większość ludzi poniżanych przez tych pseudolekarzy którzy mają gdzieś etykę lekarską czuje się bezkarnymi ponieważ mało kto chce złożyć skargę, ja miałem dyktafon tvn zrobił reportaż bez zapowiedzi przyjechali do zus i do prywatnego gabinetu w nowym targu a nagranie jest świetnym dowodem na to co się dzieje prokuratura zajęła się tym faktem zarzuciłęm lekarzowi przestępstwo z 8-miu artykółów kodeksu karnego i mam na nie dowody, mdia rozgłosiły sprawę. Jeżeli ktoś potrzebuje merytoryczną pomoc podaję adres bezpośrednio do mnie leszekgieniec@gmail.com a reportaż jak ktoś nie widział http://www.tvn24.pl/-1,1656006,0,1,lekarz-zus-idz-pajacu-jeden--juz-idz,wiadomosc.html i takim pseudolekarzom trzeba zarzucać poświadczenie nieprawdy w kartotekach medycznych, stosowanie gróźb karalnych, znieważenie i wszystko to czego im robić niewolno, wszystkim znajomym którzy idą na jakąś komisję powiedzieć niech nagrywają pozdrawiam Leszek Gieniec

SUPER LEKARZ PONIEWAŻ STAWAŁAMNA KOMISIE

Jestem załamana! Lekarz uzdrowiciel! Czy ktokolwiek sądził się z tym lekarzem??. Jeśli tak, to proszę o kontakt: kinga_aaaaa@wp.pl

Brak słów.ZUS za nasze pieniądze pozwala wyżywać się nad pacjentami takiemu "niegodnemu człowieczkowi".Lekarz ten obraża nie tylko pacjentów, lecz swoich kolegów lekarzy.

LUDZIE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEGO CZŁOWIEKA.SPOTKAŁAM SIĘ Z NIM KILKA RAZY NA KOMISJI LEKARSKIEJ.JESTEM OD 20 LAT ZMUSZONA CHODZIĆ NA BADANIA ALE KAŻDE SPOTKANIE Z TYM CZŁOWIEKIEM (BO LEKARZ TO Z NIEGO ŻADEN)OBRAŻA PACJENTA I MIMO BADAŃ PRZED OCZAMI TWIERDZIŁ ŻE JESTEM SYMULANTKA.JESTEM PO KILKU OPERACJACH KRĘGOSŁUPA I BARDZO CIERPIĘ A JAK SIĘ ROZPŁAKAŁAM Z NERWÓW KIEDY MNIE OBRAŻAŁ TO POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM HISTERYCZKĄ.BOŻE BROŃ OD SPOTKANIA Z TYM CZŁOWIEKIEM WSZYSTKICH LUDZI A JEŚLI KTOŚ GO ODDA DO SĄDU TO JA IDĘ DO POMOCY.SAMA JESTEM TAK CHORA ŻE NIE DAM RADY.

lekarz uzdrowiciel...stwierdził, że nic mnie nie boli i zakończył ,,dziękuję do widzenia" tzn. zostałem wyproszony z gabinetu...

zero kompetencji, arogancki, zarozumiały

Tylko raz się spotkałem ,dziękuje wystarczy

to jest największa menda z jaką się spotkałam tragedia ,tego człowieka powinni zwolnić , taki ktoś psuje wizerunek ZUS w Sosnowcu mimo że i tak nie jest dobry ale jak się zatrudnia takich lekarzy on się nie nadaje do leczenia świń a co dopiero ludzi Teresa

Ten człowiek jest ukierunkowany przez ZUS.Jest nieuprzejmy nie rozumiejący pacjentów nie toleruje czyjegoś zdania,arogancki.Twierdzi że się go obraża a sam obraża wszystkich.podważa opinie i winiki badań nawet wyniki tomografu komputerowego.ten pan ma krótkie kolejki na wizyte do siebie ale to strata czasu bo i tak trzeba potem iść do innego specjalisty.Ten człowiek nie powinien być lekarzem wyrządza wiecej zła niż pożytku.Może gdy sam poważnie zachoruje zmieni swoje podejscie do pacjętów byle nie było za póżno.A krzywd których wyrządził pacjętą już nie naprawii...Jego ostatni pacjęt.

jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ,najgorszego wroga nie wysłałabym do niego chociaż byłby jedynym lekarzem :(

Doktór Mengele (sadysta)sosnowieckiego ZUS-u. Obraża pacjętów.Lekarz który zapomniał co to przysięga Hipokratesa.

To nie jest lekarz , zachowywał się jak etyk moralista a nie jak lekarz mało rozumiał istotę mojej choroby , krzyczał na mnie , zielonego pojęcia nie ma o głębokiej depresji na którą cierpię. Z jego sugestii wynikało że najlepiej by było jak bym ze sobą skończył. Mam nadzieję że tego pseudo-lekarza już nie spotkam na swojej drodze i nikomu nie życzy by on kogokolwiek leczył , lepiej za w czasu sobie piórnik kupić niż u niego się leczyć. Z prawnikami rozważamy wystąpienie do sądu.

Apsolutnie nie polecam nikomu. I współczuje tym co stają u niego po orzeczenie. Praktyke "neurochirurga" ma chyba na poziomie ZUS, bo w szpitalach i przychodniach go niechcą bo by paciętów "uśmiercał" a nie leczył. poprostu zero kompetęcji. A"neurologicznie" szkoda słów. Kończe bo się w....... .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny