lekarz Aleksander Granicki

1,6
1,8
1,6
1,5

Witam, odnosząc się do wizyty u Pana dr Granickiego, no cóż osoba skamieniała o lodowatym sercu, kiedy zwraca się do pacjenta nawet nie patrzy w oczy. Mam dwie przepukliny na odcinku piersiowym między C5 a C6 i C6 a C7 diagnoza operacja! Więc zapytałam co do tego czasu może jakieś leki, rehabilitacja ani jedno ani drugie bo nic nie pomoże więc że względu że dźwigam w pracy i pracuje fizycznie to może zwolnienie do tego czasu, odpowiedział że on nie może wydać takiej opinii tylko mam iść do lekarza medycyny pracy! Na tym moje 3 wizyty u Pana dr się skończyły i tak naprawdę nie wiem co mam dalej robić cierpię z bólu i ręce mi opadły 😑no ale jak się dowiadujemy że Pan dr jest orzecznikiem no to cóż się można spodziewać,widocznie bierze grube pieniądze za to żeby nie przepuszczać pacjentów na komisji!! I to mu wystarcza nawet nie musi przyjmować prywatnie. Dla mnie wielkie rozczarowanie!! I brak profesjonalizmu i empatii gdyż w intermedzie w Będzinie ma super opinie i tym się zasugerowałam. Pozdrawiam wszystkich pokszywdzonych mam nadzieję, że sprawa prędzej czy później trafi do telewizji.

Polecam w 100%. Pan doktor cieply, uprzejmy, kulturalny z ogromna wiedza. Poswiecil mi wiele czasu i odpowiedzial na wszystkie pytania.

piekna pan doktor ma opinie naprawde jest taki straszny u mnie byl raz byl mily sympatyczny i nawet mi sprawdzil wyniki na borelioze bo u mojego lekarza jeszcze nie bylam odnosil sie do mnie z szacunkiem wiec ok

Doktor wzbudza zaufanie, bardzo grzeczny. Poza tym to niestety słaby lekarz. Należy trzymać się od niego z daleka.

Te wszystkie negatywne komentarze które tu można przeczytać zostawiają pewnie ci którzy liczyli na trochę naciągane renty! Profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość to słowa najlepiej opisujące tego wspaniałego lekarza i przemiłego człowieka. Słucha pacjenta, trafnie diagnozuje i sprawnie prowadzi przez cały proces leczenia (łącznie z operacją). Najbardziej kompleksowa i najlepsza opieka jaką może otrzymać pacjent w zakresie neurologii i neurochirurgii. Bardzo polecam Doktora Aleksandra Granickiego !!! A Panu Panie Doktorze dziękuję za szybką diagnozę, okazanie tak wielkiej empatii i perfekcyjnie przeprowadzoną operację, życzę wszystkiego najlepszego ☺

Po 2 latach ogromnej męczarni z bólem kręgosłupa oraz innymi ,równie odbierającymi chęci do życia dolegliwościami, chodzeniu od jednego lekarza do drugiego, Szukaniu przyczyn mojego fatalnego samopoczucia również wśród innych dziedzin medycyny wreszcie trafiłam na . Dr ALEKSANDRA GRANICKIEGO. Człowiek niezwykle troskliwy, opiekuńczy, sympatyczny, dobry,ciepły szczery,NIE MATERIALISTA i absolutnie profesjonalny w swojej specjalizacji. Dziękuje Panu Bogu za to, że trafiłam w jego ręce. Dziękuje również i przede wszystkim z całego serca Panu - Panie Doktorze za przywrócenie mi życia bez bólu. NIE WIERZCIE W TE NEGATYWNE OPINIE BO TO BZDURA JAKICH MAŁO. POLECAM PANA DOKTORA I ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA. Dziękuję,
Jolanta Kwaśniewska

Witam!Jestem pacjentka dr. Granickiego od 6 lat,i nie wierzę w to co czytam w opiniach,jak co niektórzy źle życzą i nazywają "Gburem"!Dla mnie to bardzo mądry Lekarz,a przede wszystkim dobry CZŁOWIEK .Ma podejście do pacjenta,potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić, uspokoić, pocieszyć, okazują wiele empatii dla cierpiacego.W szpitalu również nie było nigdy problemu jeśli coś mnie nie pokoilo,wszystko fachowo wyjaśnione ,zawsze ma czas dla pacjenta.Ja bardzo dziękuje Panie Doktorze za postawienie trafnej diagnozy, za zakwalifikowanie do operacji,oraz za poświęcony czas,zainteresowanie, dzięki P.dr.mam nadzieje, na dalsze normalne zycie bez bólu.Pozdrawiam 😊

Arogancki, niekompetentny, ignorujący podstawowe fakty. Ten lekarz nie zasługuje na miano lekarza. Ciekawe jak się ma jego system wartości do przysięgi Hipokratesa. Nigdy nie powinien zostać lekarzem orzecznikiem Z.U.S.

Byłam u niego menda jakich mało nawet go nie interesują wyniki badań tylko umie ubliżyć i nic więcej konował.

Kupa ch*** reszta wieprza. Zero kompetencji, złośliwy ch** i bydlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!