dr n. med. Aleksander Kania

Pulmonolog

Miałam szczęście trafić na Pana Dr Aleksandra Kanię jako lekarza prowadzącego, który w styczniu 2016, wyleczył mnie z ciężkiego zapalenia płuc przy innych ciężkich schorzeniach. Podczas pobytu w Klinice Pulmonologii przy ul. Skawińskiej, widząc Jego pełne zaangażowanie, konsekwencję, rzetelność zawodową i troskliwość w "wyciąganiu" mnie z ciężkiego stanu, mogłam mieć całkowite zaufanie do Pana Doktora, że pomoże mi w powrocie do normalnego życia. Serdecznie dziękuję.

Odradzam tego pseudo lekarza!!!!!! Ma się za niewiadomo co a tak na prawde nie ma zielonego pojecia o leczeniu.Po żadnym z jego leków mi się nie poprawiło , jak miałam duszności tak mam.Opinie tutaj piszą jego przyjaciele by zyskał sobie dobrą opinie a tak na prawde nie ma zielonego pojęcia o jakim kolwiek leczeniu!!!!!Zwodził mnie ponad 9 mc .Zapisałam sie do innego lekarza i czuje że jest lepiej , miły lekarz i wogóle.Ludzie zastanówcie się do kogo chodzicie!!!!!!!!!

Odradzam tego pseudo lekarza!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, pomaga ludziom z całego serca. Ciepły człowiek. Oby inni lekarze byli tacy Jak dr. Kania.

Nie jestem lekarzem a zwykłym pacjentem i uważam że dr Kania jest lekarzem z powołanie i pieknie służy ludziom

Chodzę do lekarza tego od dłuższego czasu. A to co tu ludzie wypisują że taki dobry to znając zycie to sami lekarze sobie wypisują by zdobyć grono jak najwięcej pacjentów.Lekarz młody wiek około 35 lat. Moim zdaniem największe doświadczenie maja starsi lekarze z praktyką i wiedzą.ja chodze na kase chorych a słyszałem że wizyta u dr.prawie 200zł za 10-20 min szybkiej rozmowy.

Chodzę do lekarza tego od dłuższego czasu.

Bardzo dobry, solidny i dokładny w swoim zawodzie lekarz. Naprawdę godny polecenia. Jest osobą bardzo miłą, uprzejmą i godną zaufania. Wiem bo byłam pod jego opieką w szpitalu.

Bardzo dobry lekarz o wysokiej kulturze Wiele lat się leczę u niego i mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu oby wszyscy ludzie tacy byli.

Bardzo dobry lekarz kompetentny bardzo ludzki leczy mnie od wielu lat Cieszę się że jeszcze są tacy jak On.Wzór do naśladowania dla innych

To wspaniały człowiek i znakomity lekarz .W życiu nie spotkałem innego tak sumiennego i oddanego pacjentowi lekarza .W obecnym systemie służby zdrowia gdzie panuje znieczulica i spychologia to prawdziwy diament .

systemie służby zdrowia gdzie panuje znieczulica i spychologia
to prawdziwy diament .

Brak mi słów uznania!. Takich opiekunczych, troskliwych i solidnych lekarzy juz prawie nie ma. Wiem co pisze, w sluzbie zdrowia pracuje od 36 lat - nie jestem lekarzem!, jestem z uplywem czasu coraz bardziej krytyczna. Pan Doktor opiekuje sie moja mama i Ona twierdzi, ze nigdy nikogo podobnego nie spotkala w swojej karierze pacjentki. Goraco Pana Doktora POLECAM !