Aleksander Litwinowicz

Bydgoszcz
53,108625318,03003820 602 64 16 57

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
19 opinii

Spokojny , uprzejmy , cierpliwy , otwarty , objaśniający diagnozę w sposób dostępny , b. kulturalny .

polecam, polecam, polecam....... prawdziwy lekarz, podziwiam talent i kulture Robert Piotr Grobelny

Witam, jestem 8 dni po operacji kręgosłupa szyjnego, którą przeprowadził pan doktor Aleksander Litwinowicz. Z całego serca dziękuję panu doktorowi za pomyślnie przeprowadzoną operację. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy neurochirurga..., to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Raz jeszcze bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjentka :)

Wspaniały lekarz neurochirurg,dziękuję Panie doktorze.Pacjentka Zosia Miśkiewicz

Lekarz - weterynarz. bierze sporo pieniędzy i nie leczy w jakikolwiek sposób. Activia jest jedynym rozwiązaniem na torbiel w mózgu (wykrytą w tk i rm). Byłam 2 razy - straciłam pieniądze, a przede wszystkim czas.

Bardzo dobry lekarz, uratował mi kręgosłup.

Lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu kto ma problemy neurologiczne.

super lekarz polecam:) Ania Bosiacka Środa Wlkp

Wyjątkowo komunikatywny lekarz.Świetny neurochirug. Przekonał mnie o konieczności operacji i wrócił mi chęć do życia.Wzbudza zaufanie , nie zostawia pacjenta "smemu sobie".

BEZNADZIEJNY przypadek,razem ze swoja zonka trzepia spora kase na nieszczesciu ludzi chorych w szpitalu wojskowym,Prosze uwazac na ich slodkie minki:) i brak doswiadczenia w sztuce lekarskiej:O!!!

BYŁEM W CZERWCU OPEROWANY PRZEZ TEGO NEUROCHIRURGA - POLECAM JEST MIŁY I KOMUNIKATYWNY, ŁATWO NAWIĄZAĆ Z NIM KONTAKT A CO NAJWAŻNIEJSZE NIE MA TAK ZWANEJ TEJ JAK JA TO NAZYWAM GŁUPIEJ MANIERY LEKARSKIEJ

wspaniały lekarz i chociaż jeszcze nie doszedłem do pełnej sprawności i chyba nie dojdę to i tak jestem bardzo wdzęczny za to że dzięki niemu zacząłem chodzić.

Cudowny człowiek,doskonały lekarz,pod jego skalpelem czułam się bezpiecznie,a jaką mam piękną maleńką bliznę.polecam.

Dwa lata temu byłam operowana przez doktora Litwinowicza. Jest to lekarz godny zaufania.Polecam wszystkim.Miły ,uprzejmy.kompetentny.

FACHOWIEC- gatunek na wymarciu, juz po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Polecam każdemu, kto maproblem ze zdrowiem.

bardzo kompetentny potrafi wytłumaczyć sposób leczenia i do tego świetny neurochirurg

Genialny Neurochirurg - Polecam Wszystkim

Doskonały lekarz, jakich w dzisiejszych czasach na prawdę mało. Polecam.

wzbudza zaufanie już przy pierwszej wizycie, chce się do niego wracać

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny