dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Bardzo uprzejmy i porządny człowiek. Podczas rozmowy określił jaka jest dolegliwość i poinformował o operacji.

Jestem pacjentem wspaniałego lekarza i wierzę bezgranicznie .Czekam na operację i wiem ,że wszystko będzie dobrze .Takich lekarzy potrzebujemy ,Doktor Sinkiewicz jest oddany pacjentom . Wybitny człowiek ,a tak normalny .

Wybitny człowiek ,a tak normalny .

Lekarz zdecydowanie podchodzący "po ludzku" do pacjenta. Uprzejmy, świetny fachowiec. Polecam.

Jeśli ktoś wzbudza tak skrajne emocje, to znaczy, że jest KIMŚ. O miernotach nie pisze się w ogóle. Ani pozytywnie, ani negatywnie. O sukcesie świadczy liczba wrogów. Ale też liczba pacjentów, którzy chcieliby być operowani przez DR SINKIEWICZA. Ja miałam to szczęście, czuję się dobrze,dziękuję i pozdrawiam.

Człowiek, który swoją wiedzą zawstydza innych Neurochirurgów. Jedyny który w krótkim czasie okresił co mi dolega. Inni odsłyłali mnie do "specjalistów" którzy wymyślali straszne rzeczy. Poprostu wspaniały człowiek. Pozdrawiam

Jedyny lekarz we Włocławku którego mogę z czystym sumieniem polecić przy dolegliwościach kręgosłupa!!! Bolało, a już nie boli. Dziękuje doktorze! Malinowski Henryk

Malinowski Henryk

Najlepszy Lekarz, wspaniały człowiek :) Dziękuję.

Najlepszy Lekarz, wspaniały człowiek :) Dziękuję.

SUPER LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM KTORZY MAJA PROBLEMY Z KREGOSLUPEM LEKARZ GODNY ZAUFANIA I WSPANIALY OPERATOR

jest to lekarz z powolania ma dar od Boga, aby więcej takich lekarzy było, prywatnie i publicznie wizyty u tego lekarza nie róznią się. dziękuje i sedecznie pozdrawiam