Aleksander Winiarski

Nowy Targ
49,488232820,0280279

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
10 opinii

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Gdyby nie on nie wiem co by było z moim mężem.Po wypadku,któremu uległ kilku lekarzy przez ponad trzy lata nie potrafiło sobie poradzić ze złamaniem jakiego doznał.Gdyby nie lekarz Winiarski skutki byłyby tragiczne.Dopiero gdy się zajął on moim mężem stanął na nogi.Lekarz jakich mało!!!Specjalista jakich nie wielu w tym kraju.POLECAM!!!!!!!!

• 4
  • 5

Bardzo tego Pana polecam za uczciwość okazanie serca pacjentowi i zaangażowanie w Swoją pracę którą wykonuje więcej niż sumiennie.

• 5

Córka trafiła do tego wspanialego lekarza z powodu złamania kregoslupa. Jesteśmy z innego wojewodztwa ale doktor Winiarski wspaniale zaopiekowal sie córką, dokonał niesamowitej operacji łącząc kregi śrubami tytanowymi. Mija prawie rok po operacji. Na kontroli bylismy juz dwa razy w poradni ortopedycznej w szpitalu u tego własnie lekarza.Wszystko jest dobrze, córka biega , pływa ,uprawia inne sporty i wszystko w najlepszym porzadku. Można bylo liczyć na zainteresowanie doktora od poczatku choroby pacjenta az do ostatniej kontroli. Polecam wzzystkim tego lekarza z powodu jego wysokich kompetencji, madrosci,umiejetnego przekazania informacji oraz bezinteresownosci.

• 5

Jest Wybitnym specjalistom Tego ortopedę polecam każdemu!!!!!z całą odpowiedzialnością Wdzięczny pacjent..

• 5

podjał sie bardzo trudnej operacji która sie powiodla

• 5

Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. Bardzo uczciwy, profesjonalny, odpowiedzialny i bezinteresowny. Dbający o pacjenta od początku do końca. Polecam, pacjentka Iza z Zabrza.

• 5

Świetny lekarz, konkretny, wspaniały fachowiec.Przede wszystkim godny zaufania,przeprowadzający operacje, których nikt inny wykonania nie chciał się podjąć, a co najważniejsze z genialnym efektem. Jednym zdaniem : świetny człowiek i genialny fachowiec. Szczerze polecam !!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz.Ma pacjętów całej Polski spełnia wszystkie kryterja najlepszego lekarza.POLECAM.

• 5

Jeden z lepszych lekarzy jakich znam. Sumienny solidny, kompetentny a przede wszystkim doskonały fachowiec. Polecam.

• 5

bardzo dobry ortopeda!! dba o swojego pacjenta od poczatku leczenia az do konca a jeszcze pozniej kontroluje czy wszytsko jest wporzadku, jest kompetetny i warto poddac sie leczeniu u tego doktora! sama jestem zywym przykladem tego że wyszlam z problemu, kilka lat jezdzenia po lekarzach, cwiczenia ZMARNOWANY CZAS I PIENIADZE! dzis jestem zdrowa i sprawna dzieki p.doktorowi Winiarskiemu

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat