lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

Nie polecam Najgorszy lekarz jakiego spotkałem 15 osób na jedną godzinę umawia, nic nie powie Jeszcze wysyła do swojego kolegi lekarza żeby znowu zapłacić Powinien zawód zmienić i to jak najszybciej

Nie polecam
Najgorszy lekarz jakiego spotkałem
15 osób na jedną godzinę umawia, nic nie powie
Jeszcze wysyła do swojego kolegi lekarza żeby znowu zapłacić
Powinien zawód zmienić i to jak najszybciej

Nie polecam! Z takim podejściem do ludzi dzięki którym ma pracę to niestety do epoki kamienia łupanego. Czuje wyższość nad wszystkimi, jesteś z NFZ to kim Ty dla niego jesteś...nikim, zero empatii, chce być śmieszny, ale raczej kiepsko panu doktorowi to się udaje. Może ma sprawne rączki do swojej pracy, ale jeżeli martwisz się o swoje dziecko i chcesz rzetelnych informacji to uciekaj gdzie pieprz rośnie. Arogancja góra u tego doktora. Dajcie szansę wykazać się innym lekarzom bo będą Państwo zniesmaczeni, no chyba, że portfel gruby....

Kompetencje i podeśjcie super a jedyny minus że bardzo łasy na kasę i wyciąga ile się da od pacjentów.

Trudno mi w pełni ocenić kompetencje, bo zmieniłam lekarza. Zdecydowanie nie polecam. Bardzo niemiły, zarówno w stosunku do dziecka jak i rodzica. Byłam z synem u dr trzy razy. Zawsze wizyta bardzo krótka, bez tłumaczenia choroby i ewentualnej poprawy. Syn źle zareagował na przepisane leki - reakcja alergiczna, rany w miejscu podania maści. Kiedy zwróciłam na to uwagę, dr powiedział, że jak nie podoba mi się leczenie to mogę zmienić lekarza - tak też zrobiłam.

Takiego człowieka w życiu nie spotkałam. Tak nie przyjemny człowiek. Podczas rozmowy w gabinecie leży znudzony na fotelu, jakby za kare miał przyjmować tych pacjentów. Najpierw potraktował syna jak małe dziecko, wziął 15 latka na kolana !! kazał mi go trzymać (tak jakby trzeba było 15-letniego rozumnego i zdrowego na umyśle człowieka trzymać!! ) gdy ten zajął się jego przyrodzeniem, kazał mi patrzeć, a gdy odmówiłam tłumacząc, że syn sobie tego nie życzy żebym patrzyła, zagroził odmówieniem przeprowadzenia badania, nie wiem co chciał tym osiągnąć. dostałam wykład o męskiej masturbacji gdzie kiedy i dlaczego ma młody to robić. Po diagnozie wystawił skierowanie bezpośrednio do jakieś kliniki "zaprzyjaźnionej" kliniki, ale w momencie gdy poprosiłam, żeby wyjaśnił na czym ten zabieg stulejki będzie polegał i jak wygląda rekonwalescencja odpowiedział " że szkoda mu czasu i nie będzie sobie języka strzępił na wyjaśnienia" jak się zdecyduje, mam przyjechać i wtedy mi opowie. Oczywiście zabieg PŁATNY i ambulatoryjny !! więc gdyby cos się działo po zabiegu i wypisaniu jesteśmy zdani sami na siebie. Po wizycie byłam tak roztrzęsiona, było mi wstyd przed synem że potraktował nas jak śmieci. Poszłam po kolejne skierowanie od rodzinnego i tym razem od razu pojechałam do Poradni w Opolu na Witosa. Tam mimo dłuższych terminów czekania na wizytę (2-3 tyg) powiedziano mi i mojemu synowi wszystko.

Jako fachowiec może wiedzę ma ma ale jest totalnie nieuprzejmy,nawet gburowaty. Na szczęście moja córeczka już jest wyleczona i nie będę miała przyjemności wysłuchiwania dosłownie agresywnych uwag lekarza.

W 1993 roku odnioslam straszny wydek oparzeniowy 3 i 4 stopnia, ktory cudem przezylam .Dr. Wojtylko jest wspanialym kompetentym i godnym zaufnia Chirurgiem ...juz wtedy jako dziecko wiedzialam ze jestem w bardzo dobrych rekach .Pan Doktor uratowal mi zycie !walczyl z innymi lekarzami i wspieral dobrym slowem za co bede wdzieczna do konca zycia .Pozdrawiam Beata P.

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wulgarny cham, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Zraził dziecko na wejściu, które przez niego się popłakało a po zwróceniu mu uwagi, obraża się i nie rozmawia z rodzicem, tylko mówi do dziecka "POWIEDZ MAMIE, ŻE MUSI CIĘ ZAWIEŹĆ NA ZABIEG". Jeszcze musiałam prosić tego chama, żeby wypisał skierowanie. O zabiegu, komplikacjach, tudzież innych informacjach ważnych dla mnie matki, nie dowiedziałam się NIC. Ale szczerze nie miałam ochoty z tym dziadem dalej rozmawiać , choć teraz, kiedy ochłonęłam żałuję, że nie zniżyłam się do jego poziomu i nie byłam taka chamska jak on. 43 lata żyje na tej ziemi pracując w handlu więc z ogromną ilością wszelakimi ludźmi ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Na szczęście KARMA WRACA więc pozdrawiam doktora chama i polecam przypomnieć sobie PRZYRZECZENIE LEKARSKIE !!!

Z Panem doktorem Aleksandrem Wojtyłko spotkałam się w wyjątkowo trudnej dla mnie sytuacji. Do szpitala w Prudniku trafiłam z chłopcem , którym się opiekowałam. Miał złamane obie kości przedramienia z przemieszczeniem. Właśnie tej nocy dyżur pełnił tam Pan doktor A. Wojtyłko. Pan doktor przyjął nas bez kolejki. Nawiązał świetny kontakt z cierpiącym chłopcem, uspokoił nas. Zajął się sam ustaleniem nam wizyty w szpitalu w Nysie, gdyż chłopiec musiał być przewieziony do innego szpitala i usypiany do zabiegu. Po jego interwencji telefonicznej w szpitalu w Nysie czekał już zespół do zabiegu. ...

Pan doktor wykazał się dużą znajomością swojego fachu, a ponadto okazał nam serce i wsparcie w trudnych chwilach. Jestem Mu ogromnie wdzięczna za pomoc i w ten sposób jeszcze raz chciałabym Mu za wszystko serdecznie podziękować.