dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

NIE POLECAM! Odradzam wizyt u Pani dr. Ciezko sie skontaktowac w naglych sytuacjach oraz przerazajacy cennik.

NIE POLECAM!
Odradzam wizyt u Pani dr.
Ciezko sie skontaktowac w naglych sytuacjach oraz przerazajacy cennik.

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie. Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie. Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się. Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem. Warto - polecam!

Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Warto - polecam!

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

Lekarz jak najbardziej kompetentny i znający się na rzeczy. Prowadzi już moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu wizyty. Jedyny minus do długość oczekiwania w poczekalni pomimo umówionej godziny (jednak wizyta w gabinecie bez pośpiechu) i wysoki koszt za wizytę (w porównaniu z resztą specjalistów).

Jest fachowym lekarzem jestem bardzo zadowolona od 13 lat dobrze ,że mamy takich dobrych lekarzy.

Witam.Po wielu różnych doświadczeniach wkońcu trafiłam do Pani Baranowskiej. To lekarz który ma najświeższą wiedzę, i działą według nowoczesnych metod. Prowadzi moją ciążę, i za każdym razym poświęca tyle czasu ile powinna. Fakt kolejki są nadal długie, ale to świadczy o tym że ludzie jej ufają i potwierdzają to jakim jest fachowcem.

Dziwi mnie komentarz poprzedniej Pani Prowadzę obecnie ciążę u Pani Doktor- zresztą drugą ciążę- i jestem zadowolona. Czasem istotnie muszę poczekać, ale zdaję sobie sprawę, że do gabinetu lekarskiego nie zawsze wchodzi się o umówionej godzinie. Jedne pacjentki są dłużej inne krócej w gabinecie. Natomiast wolę poczekać i mieć pewność, że ktoś dobrze się mną zajmie, a u Pani Doktor tak się czuję.Pani Nikola też jest ok i można ją o wiele rzeczy zapytać. Jeśli coś mnie martwi zawsze dzwonię lub piszę , nawet posyłałam wyniki e-mailem i mam poczucie, ...

Dziwi mnie komentarz poprzedniej Pani
Prowadzę obecnie ciążę u Pani Doktor- zresztą drugą ciążę-
i jestem zadowolona.
Czasem istotnie muszę poczekać, ale zdaję sobie sprawę, że do gabinetu lekarskiego nie zawsze wchodzi się o umówionej godzinie. Jedne pacjentki są dłużej inne krócej w gabinecie. Natomiast wolę poczekać i mieć pewność, że ktoś dobrze się mną zajmie, a u Pani Doktor tak się czuję.Pani Nikola też jest ok i można ją o wiele rzeczy zapytać. Jeśli coś mnie martwi zawsze dzwonię lub piszę , nawet posyłałam wyniki e-mailem i mam poczucie, że ktoś się mną opiekuje. Ja poleca Panią Doktor

Chodziłam do pani doktor cała ciąże, niby miła , ale te czekanie na wizyte to przesada zwłaszcza,że umawiana byłam, na godzinę a czekac trzeba było zawsze a ona sie jeszcze spóźniała albo gadała sobie z Nikolą a cały korytarz pacjentek. 100 zł za wizyte a jak była w szpitalu to tylko raz przyszła. Uważam że troche nie traktuje nie poważnie swoje pacjentki.Tez na początku miałam o niej zdanie jaka ona super, ale to sie zmieniło .......

Bardzo kompetentna i ciepła w kontakcie, doskonały lekarz i diagnosta, polecam wszystkim z pełnym przekonaniem. Z przyjemnością "trzymam" się P. doktor od kilku lat.

polecam panią doktor:)Ponieważ uważam iż jest świetnym ginekologiem,podchodzi do pacjentek ze zrozumieniem i dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.