lekarz Aleksandra Derewianko-Wołoszyn

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trafiłam do Pani Doktor przez przypadek i już po pierwszej wizycie, jeszcze za nim zdążyłam opisać pozostałe objawy, Pani Doktor wiedziała jakie hormony sprawdzić podejrzewając przyczynę i od razu skierowała mnie do neurologa bym uzyskała rezonans głowy i okulisty wiedząc jak szeroki wpływ może mieć ewentualna zmiana, dzięki czemu przy dalszych szybkich działaniach dowiedziałam się o dość sporej torbieli. Bardzo długo szukałam przyczyny moich objawów, gdzie inni lekarze nie byli w stanie pomóc. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

Pani doktor prowadziła obie moje ciąże . Dopóki wszystko przebiega bez problemów jest w porządku, zleca wszystkie badania i daje skierowania do specjalistów. Jest uprzejma i delikatna. Jednak jeśli coś w badaniu budzi jej wątpliwości, straszy że jest źle, nie dokładnie tłumacząc co, przepisuje leki na podtrzymanie ciąży bez podania celu, po czym u innego lekarza okazuje się że wszystko jest w porządku. Duży minus to brak wykonywania usg nawet jeśli jest aparat dostępny w gabinecie a przecież badanie usg zweryfikowałoby wynik badania palpacyjnego.

Do Pani doktor zwróciłam się po leki z konkretnym rozpoznaniem i wynikami laboratoryjnymi. Mimo moich obiekcji, Pani doktor przepisała lek na inne schorzenie twierdząc, że pomoże też i na moje. Żadnych informacji potwierdzających zdanie Pani doktor nie znalazłam na ulotce leku czy w internecie. W rezultacie nie tylko nadal męczyłam się z chorobą, ale stan mój pogorszył się i przepisany lek wywołał inne schorzenie. Wystarczyło przepisać jeden z wielu dostępnych w aptece leków kierując się wynikami z laboratorium.

Doktor prowadziła moje 2 ciąże. Zawsze dyspozycyjna- telefon.Pełna życzliwości, wiedzy. Inni lekarze mówili,że nigdy nie zajdę w ciążę.

Polecam lekarza kobietom, którym chodzi tylko o antykoncepcję.Oczywiście Pani doktor jest bardzo miła ale jak dla mnie nic poza tym,chodziłam do niej dość długo dopóki nie zaczęłam mieć problemów z którymi ona sobie nie mogła poradzić wręcz wciskając mi następne opakowania tabletek antykoncepcyjnych.Na pierwszą wizytę ją polecam bo nie odstrasza ale następne radzę przemyśleć.