Aleksandra Jagielska

Al. Jerozolimskie 101 lok. 3
52,226327720,99627030 22 622 08 08

Kalendarz przyjęć
Pon31.08Wt01.09Śr02.09Czw03.09Pt04.09So05.09Nd06.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Średnia ocena lekarza
3.4/5
Średnia:
3.95
5 opinii

nie polecam byłam u Pani Dr i skorzystałam z zabiegu medycyny estetycznej, wypełniła mi dolinę łez princes volume, w świetle żarówkowym odznacza się miejsce podania kwasu hialuronowego moja twarz teraz wygląda na zmęczoną, wyglądałam lepiej przed wizytą, jestem załamana zamiast poprawić swój wygląd się oszpeciłam mam nadzieję,że te świństwo wchłonie mi się jak najszybciej, zapłaciłam 1200,00 zł jestem załamana.Płakać mi się chce jak na siebie patrzę. A poza tym za konsultację mieli oddawać pieniądze jak się z zabiegu skorzysta a mi Pani z recepcji nie oddała. Nie polecam tej Pani Dr, nastawiona na zysk.

korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej u Sankowskiego. Brak kontroli po wykonanym zabiegu, trzeba się upomnieć o wydanie dokumentu potwierdzającego wstrzyknięty specyfik. Informują o cenach bez podatku VAT który doliczją w kasie. Masówka, nie polecam

Wspaniały lekarz. Leczę się u dr Jagielskiej od 5 lat i jestem bardzo zadowolona z efektów i indywidualnego podejścia do pacjenta. Polecam.

Korzystam z usług medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolono.Dla mnie numer jeden..

przemiła i uprzejma pani doktor.profesjonalna i rzeczowa.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny