lekarz Aleksandra Jarząbek-Stępniak

Neurolog

Przewinąłem się przez parę placówek zdrowotnych oraz gabinetów prywatnych. Mogę stwierdzić, że trafiłem na specjalistę z której jestem zadowolony, przypuszczalna diiagnoza po wykonaniu badań potwierdziła się. Po wprowadzeniu odpowiednich leków znaczna poprawa stąd ocena wystawiona po 4 tygodniach od pierwszej wizyty. Polecam Panią Doktor!

Kiespski lekarz ale ludzie chodzą nawet prywatnie , bo kolejka przez NFZ to 1/2 roku oczekiwania termin na wizyty .Wiek to choroba , leki , leki , leki które może zaordynować każdy lekarz. Ból promienjujący do nóg i pod kolana to do lekarza naczyniowca .

Niestety nie moge polecic tej pani. 1- minutowa konsultacja, powierzchowne badanie i diagnoza, ktora okazala sie bledna. Szkoda czasu i zdrowia dla niekompetentnej pani doktor, ktora ma sie za wykwalifikowanego neurologa

Konkretne podejście do zdrowia, bez zbędnej otoczki, diagnoza, leczenie i bardzo dobre wyniki. Polecam

Super lekarka,polecam wszystkim,jesli ktoś chce być prawidłowo zdiagnozowany i leczony,podejście profesjonalisty w każdym calu

Konkretna, kompetentna, drobiazgowa, ogólnie fajna babka. Nigdy nie pojde do innego neurologa. Polecam...

Rewelacyjna p.doktor,kompetentna i merytoryczna,polecam zdecydowanie wszystkim .Przyjmuje na Zwyciestwa 11 Sosnowiec

Kasa ponad zdrowie pacjenta...kiedy jej się płaci jest miła i uprzejma do bólu...kiedy korzystasz z funduszu bez kija nie podchodź...odpryskliwa, minutowy czas poświęcony na rozmowę, olewa i zlewa pacjenta ...próby podejścia na fundusz dwukrotne...starczy! Lekarz bez powołania!

Chamskie zachowanie - mało kompetentna - budzi wiele zastrzeżeń - nie polecam - lubi pieniądze - dobiera sobie pacjentów

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.