lek. dent. Aleksandra Kalandyk-Konstanty

Witam serdecznie, Pani Doktor Ola to bardzo, bardzo dobry dentysta ocena 5 to za mało. Jest przede wszystkim profesjonalna, dokładna, ciepła, delikatna. Ja zawsze bałam się dentystów omijałam ich szerokim łukiem, a Pani Ola sprawiła, że idę na wizytę z uśmiechem i nie mogę doczekać się kolejnej. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie poświęcając mu tyle czasu ile potrzebuje, wszystko dokładnie tłumaczy ustala plan leczenia odpowiedni do potrzeb pacjenta. Ja znalazłam już swojego dentystę i Wam też gorąco polecam :) Dominika

Witam serdecznie,
Dominika

Super stomatolog Lecze sie na kase chorych i jestem bardzo zadowolona

Super stomatolog Lecze sie na kase chorych i jestem bardzo zadowolona

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolona!!!! Miła, rzeczowa, kompetentna, konkretna, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i co najważniejsze... GODNA POLECENIA!!!! Jednym słowem same SUPERLATYWY!!! :) Wystawiłam opinię do komentarza negatywnego, z którym ABSOLUTNIE się nie zgadzam (proszę przeczytać), mnóstwo moich znajomych leczy się u Pani Doktor i powiem szczerze, że każdy jest zadowolony!!! Szczerze POLECAM!!!! Gwarantuję zadowolenie!!! :)

Fatalna pomyłka wizyta u tej pani.Po pierwsze - wyrażnie sugerowała, że należałoby leczyć sprawę prywatnie (lepsze komponenty, sprzęt itd), poza tym - zlana perfumami - przy otwartych ustach trudno wytrzymać. Standardową plombę robiła długo - jakby do końca nie wiedziała co robi, po 3 tygodniach plomba zaczęła sie kruszyć. Przy powrocie i prośbie o poprawę, powiedziała, że widocznie jadłem coś twardego. Faktycznie jadłem - jabłko! Myślę, że to typ lekarza, którego najbardziej interesuje kasa - pacjenta traktuje z góry, nieuprzejma. Nikomu nie polecam

Wspaniały lekarz! Mimo tego iz byłam w panstwowej przychodni to potraktowala mnie super i poswiecila czas by wytlumaczyc leczenie Naprawde polecam Jest ciepla mila i fachowa